بازار خرید غنچه گل محمدی صادراتی

غنچه گل محمدی صادراتی یکی از گیاهانی می‌باشد که خوراکی است و علاوه بر طعم دل‌نشین، رایحه عالی، دارای مواد مغذی است که در طب سنتی نیز مورد توجه قرار گرفته‌است. و درمان بسیاری از بیماری‌ها می‌باشد. ایران به علت داشتن نوع آب و هوای گرم و خشک محل اصلی کشت این گیاه می باشد.علاوه بر تولید داخل به کشور های اطراف نیز صادرات دارد.

بازار خرید غنچه گل محمدی صادراتی

طرز تهیه پودر غنچه گل محمدی خشک شده

طرز تهیه پودر غنچه گل محمدی خشک شده

برای خشک کردن غنچه گل محمدی و تهیه‌ی پودر آن ابتدا گلبرگ های گل محمدی را به مدت بیست الی سی دقیقه در وان های بزرگ آب قرار می‌دهند. تا تمامی حشرات و لاروها از آن خارج بشود.همچنین هر گونه خاک و گرد و غبار دارد شسته بشود.

سپس در جاهای مخصوصی که استریل شده می‌باشد و عاری از هرگونه باکتری و میکروب باشد، در مقابل پنکه‌های بزرگ قرار می‌دهند، تا به دور از آفتاب و هر گونه آلودگی خشک بشود. بعد از خشک شدن آن‌ها را آسیاب می‌کنند.

خشک‌شده گل‌محمدی کاملاً متفاوت‌تر از گیاهان و سبزیجات دیگر می‌باشد و مانند آنها نمی‌شود به وسیله دست آن را پودر کرد. بلکه تنها راه آن آسیاب کردنش می‌باشد. آسیاب غنچه گل‌محمدی خشک‌شده به وسیله‌ی دستگاه‌های مخصوصی انجام می‌شود تا یک دست و پاکیزه باشد.سپس در بسته‌بندی‌های مخصوص روانه بازار می‌کنند.

  • مصارف غنچه گل‌محمدی پودر شده :

ازجمله مصارف پودر غنچه گل‌محمدی می‌توان در دوغ های سنتی، ماست و حلوا و انواع دسر ها و شله زرد را نام برد. که این‌ها تنها بخشی از مصارف پودر غنچه گل محمدی می‌باشد. در آشپزی‌های مدرن هم، به‌عنوان یک ادویه خیلی مورد توجه قرار گرفته است. و همان‌طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، به‌علت داشتن مواد مغذی به‌عنوان یک داروی گیاهی نیز کاربرد فراوانی دارد.

  • فواید غنچه گل‌محمدی:

از جمله فواید پودر غنچه گل‌محمدی خشک‌شده می‌توان گفت که یک ملین می‌باشد. مخصوصاً برای کودکان، و از یبوست جلوگیری می‌کند. که تصفیه‌کننده خون می‌باشد. گردش خون را بهبود می‌بخشد. و عملکرد قلب را بالا می‌برد.

برای تمامی افراد در هر سنی توصیه می‌شود. فقط کودکانی که زیر دو سال دارند و همچنین بانوان باردار قبل‌از استفاده حتما با پزشک مشورت بگیرند. بخاطر همین مزایا بازار غنچه گل محمدی صادراتی رونق زیادی دارد.

توزیع غنچه گل محمدی صادراتی

توزیع غنچه گل محمدی صادراتی

برای خرید پودر گل‌ محمدی می‌توانید به فروشگاه‌های زنجیره‌ای و یا داروخانه‌های گیاهی بروید. البته دقت داشته باشید که هرگز از پودر گل‌محمدی فله‌ای تهیه نکنید. از آنجایی که در بسته‌بندی‌های نادرست هستند.یا نه اصلا بسته‌بندی ندارند و رویشان باز می‌باشد؛ امکان نفوذ هرگونه آلودگی و بیماری بر روی آن‌ها وجود دارد.

به‌هنگام خرید پودر غنچه گل‌محمدی دقت داشته باشید تا در این یک بسته‌بندی استاندارد، با یک برند معتبر و از یک‌ جای تمیز و معتبر خریداری بکنید. اگر در فروشگاه‌های اطرافتان هم‌چین برندی را نمی‌توانید پیدا کنید؛ خیلی راحت سایت تهیه و توزیع غنچه گل محمدی صادراتی را پیدا کرده و در آن‌جا ثبت سفارش بدهید.

مطمئنا با یک قیمت پایین، و در یک بسته‌بندی مناسب به دست شما خواهد رسید. و مهم ترین ویژگی دیگر این برند ها اینست که بر روی این بسته‌بندی‌ها وزن دقیق،تاریخ تولید و تاریخ انقضا و قیمت نیز درج شده است.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند