غنچه گل محمدی خشک بسیار مشهور بوده و به دلیل کاربرد های زیادی که در صنعت خوراک و همچنین تهیه ی گلاب دارد در مناطق مختلفی کشت می شود. این گل رایحه ی دلنشینی داشته و از مرغوبیت خاصی نیز برخوردار می باشد.

تهیه این محصول توسط کارکنان زحمت کشی و با دقت بسیاری صورت می گیرد تا هیچ گونه آسیبی به گیاه وارد نشود و نکته ی قابل توجه این است که از گل محمدی در صنایع داروسازی نیز استفاده می شود زیرا برای شفاف شدن پوست و همچنین شادابی آن نیز به کار گرفته می شود. برای تهیه غنچه گل محمدی تنها لازم است  با مشاورین ما در سایت تماس گرفته و سفارشات خود را به ثبت برسانید.

تهیه غنچه گل محمدی با کیفیت

زمان برداشت غنچه گل محمدی

زمان برداشت غنچه گل محمدی برداشت غنچه گل محمدی یکی از کارهای بسیار مهم و پر هزینه می باشد. زمان برداشت این محصول در شهر زیبای کاشان از ابتدای خرداد شروع شده و تا اواخر تیر صورت می گیرد و این کار نیز بسیار وقت گیر بوده و حدود بیست الی سی روز طول می کشد.

گل محمدی بعد از این که کامل رشد کرد تنها ۲۴ ساعت فرصت لازم است تا برداشت شود زیرا اگر رنگ گل ها به سفید تغییر کند خیلی سریع می ریزد. قبل از طلوع آفتاب و در هوای خنک زمان بسیار مناسبی برای برداشت گل های محمدی می باشد.

هوا که شروع به گرم شدن کند گل ها به دلیل این که روی هم قرار دارند خیلی سریع پژمرده می شوند و علاوه بر این کارگران نیز با افزایش دما کار خود را به ساعت های خنک روز موکول می کنند.

گل های محمدی باید از قسمت دمگل برداشت شوند و اگر به اشتباه از ساقه یا قسمت های دیگر برداشت آن صورت گیرد غنچه ها خیلی سریع پژمرده شده و شکل اولیه ی خود را از دست می دهند.

گل های چیده شده در بقچه و یا سبد قرار می گیرند و سپس داخل گونی مخصوص به خود ریخته می شوند. وزن هر گل تقریبا ۲ گرم می باشد و گل محمدی شهرت جهانی داشته و طرفداران زیادی نیز دارد و همچنین زمان بین برداشت گل محمدی و تحویل آن به مشتری بسیار حائز اهمیت می باشد.

یک کارگر در زمان برداشت تقریبا می تواند ۵۰ الی ۷۰ گرم گل محمدی جمع آوری کرده و تحویل دهد. رشد کامل گل محمدی بین ۲۰ الی ۳۰ روز طول می کشد و به این فاصله ی زمانی شور گل دهی نیز گفته می شود.

ارسال فوری غنچه گل محمدی

ارسال فوری غنچه گل محمدی

غنچه ها در بسته بندی های مخصوص و کاملا پلمپ به نقاط مختلف ایران ارسال می شوند تا از ورود هر گونه میکروب و آلودگی به داخل آن جلوگیری شود. پرورش دهندگان این محصول در تلاش هستند تا غنچه گل محمدی را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی عالی به مشتریان عرضه شود. ارسال غنچه گل محمدی از طریق همین سایت به نقاط مختلف ایران و سایر کشور ها در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند