تولیدی بزرگ غنچه گل محمدی خشک

در حال حاضر تولیدی غنچه گل محمدی خشک آن را در بالاترین سطح کیفیت و به صورت ارگانیک و طبیعی به طور مستقیم از کشاورزان آن خریداری و پس از سورتینگ و بسته بندی روانه بازار داخلی و خارجی می‌گردد. اغلب این تولیدی آن را به صورت عمده و مستقیم در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا آنان بتوانند با توجه به نیاز و توان مالی خود آن را در حجم متفاوت به قیمت کاملا ارزان و مقرون به صرفه تهیه و خریداری نمایند.

تولیدی بزرگ غنچه گل محمدی خشک

بررسی کیفی غنچه گل محمدی خشک

بررسی کیفی غنچه گل محمدی خشک

از آنجا که تولید غنچه گل محمدی در فصول گرم سال صورت می گیرد چیدن آن باید به دقت هر چه تمام تر انجام گیرد. تولید کنندگان آن سعی می نمایند تا در پروسه زمانی تولید آن از هیچ گونه مواد و سم شیمیایی استفاده نشود و آن را کاملا طبیعی و ارگانیک تولید می کنند سپس به صورت کاملا بهداشتی به دو روش سنتی که در برابر آفتاب خشک می شود یا صنعتی به کمک بهره مندی از دستگاه های روز دنیا خشک و بسته بندی می کنند.

باید خاطر نشان کرد که کیفیت غنچه گل محمدی به زمان و نحوه چیدن آن بستگی دارد که بهترین زمان چیدن را قبل از طلوع آفتاب و جدا کردن بدون ساقه می باشد که هم چینش در این زمان عطر و طعم آن را بیشتر و منحصر به فرد می کند و نیز بدون ساقه بودن آن فرآیند خشک کردن آن در حداقل زمان ممکن صورت می گیرد.

پس از فرآیند چیدن و خشک کردن ، نحوه بسته بندی آن نیز حائز اهمیت می باشد که در نایلون های شفاف و در حجم های مختلف و مطابق با نیاز مشتری بسته بندی گشته و در اختیار آنان به قیمت کاملا استثنایی و ویژه قرار می دهند.

نرخ روز غنچه گل محمدی خشک

نرخ روز غنچه گل محمدی خشک

امروزه نرخ غنچه گل محمدی خشک به صورت روزانه بر اساس عوامل متعددی از جمله: میزان کیفیت، حجم و نوع بسته بندی، برند، نحوه عرضه و تقاضا، میزان عرضه و تقاضا و بسیاری عوامل دیگر تعیین می گردد که با قیمت گذاری این محصول میزان داد و ستد آن نیز مشخص می گردد.

واضح و روشن است که با تعیین قیمت تجار و مشتریان داخلی و خارجی این محصول آن را در کیفیت ها، بسته بندی ها و قیمت های مختلف بر اساس نیاز و توان مالی خود آن را انتخاب کرده و خریداری می نماید که آنان نیز با افزایش درصد اندکی سود به آن و در دسترس قرار دادن مصرف کننده اصلی به کسب و کار خود هم چنان ادامه می‌دهند و ضمن دادن تضمین و حس رضایت به مصرف کننده از خرید محصولی با ارزش غذایی بالا و مرغوب آن را به خرید مجدد و ادامه این چرخه اقتصادی ترغیب می کنند.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند