تولید غنچه گل محمدی تازه در کاشان

گل محمدی با نام گل سرخ نیز شناخته می شود و از خانواده گل رز محسوب می شود. غنچه گل محمدی تازه از عطر و بوی فراوانی برخوردار است . از تولید کنندگان غنچه گل محمدی تازه می توان شهر کاشان را نام برد.

تولید غنچه گل محمدی تازه در کاشان

معرفی انواع بسته بندی غنچه گل محمدی خشک

معرفی انواع بسته بندی غنچه گل محمدی خشک

نام کاشان را که می شنویم بلافاصله یاد گل محمدی و عطر و بوی آن در ذهن هر کسی زنده می شود. کاشان به شهر گل محمدی شهرت دارد و محصولات بی نظیری که حاصل پرورش گل محمدی در این شهر می باشد علاوه بر داخل کشور عزیزمان در خارج از مرزهای ایران نیز شناخته شده است.

می دانید که گل محمدی را به شکل های مختلفی می توان استفاده کرد که از آن جمله می توان به استفاده آن در گلاب گیری ،عطرسازی،گرفتن اسانس های مختلف و مصارف دارویی و بهداشتی اشاره کرد.

با چیدن برگ های گل محمدی از آن ها می توان در گلاب گیری استفاده کرد. اشاره کردیم به مصارف دارویی گل محمدی که اندکی در این باره توضیح می دهیم.

گل محمدی مصارف دارویی بسیاری دارد اگر بخواهیم آن ها را بگوئیم می توان گفت که از این محصول در درمان دردهای روماتیسمی، قلبی، تقویت اعصاب و معده و رفع بعضی از سردرد ها استفاده می گردد.

غنچه گل محمدی ارگانیک را در بسته بندی های مختلف عرضه می نمایند. در مورد انواع بسته بندی غنچه گل محمدی خشک می توان عنوان کرد که هر چقدر این بسته بندی ها ارزان تر باشد مشتریان بیشتری نیز به خود جلب می کند.البته ناگفته نماند که این بسته بندی ها برای داخل کشور مورد استفاده قرار می گیرد تا محصولی با کیفیت بالا اما در بسته بندی های ارزان تر و شکیل تر در اختیار عموم مشتریان گرامی قرار گیرد.

اما نوع دیگر بسته بندی غنچه گل محمدی خشک برای محصولاتی مورد استفاده قرار می گیرد که برای صادرات فرستاده می شوند و به همین علت باید نوع بسته بندی متفاوت باشد تا مشتری خارجی را به خود جلب نماید.

فروش بهترین غنچه گل محمدی تازه ارگانیک

فروش بهترین غنچه گل محمدی تازه ارگانیک

باغداران و کشاورزان زحمت کش هر سال از اواخر ماه اردیبهشت به برداشت گل های محمدی اقدام می کنند.

خاطرنشان می کنم که باغداران و کشاورزان محترم از صبح زود غنچه ها و گل های محمدی را چیده و در آخر کار محصول برداشت شده را به کارخانجات گلاب گیری و یا به کارخانجات بسته بندی می فرستند. باید دید که محصول برداشت شده برای چه کاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

فروش غنچه گل محمدی در بازار به صورت های کیلویی و بسته بندی می باشد.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند