تولید غنچه گل محمدی خشک شده صادراتی

غنچه گل محمدی خشک شده در ایران و در شهرستان کاشان به وفور تولید می گردد. ایران مهد تولید این محصول خوش عطر و مفید می باشد. چند سالی است که تولید غنچه گل محمدی خشک صادراتی نیز رشد و رونق خوبی گرفته است. این گل ها همواره به تمام نقاط کشور منتقل می شوند. کیفیت این غنچه های گل به قدری بالاست که از ظرفیت های زیادی برای صادرات برخوردار هستند. با استفاده از این محصول انواع مربا و نوشیدنی ها تولید می گردد و در پخت و پز غذا و شیرینی نیز کاربردهای ویژه دارد.تولید غنچه گل محمدی خشک شده صادراتی

غنچه گل محمدی ظرفيت پنهان صادراتی

غنچه گل محمدی ظرفيت پنهان صادراتی همانطور که گفته شد غنچه های گل محمدی از پتانسیل بالایی برای صادرات بهره مند هستند.

کشت تجاری گل محمدی اصلی ترین کار هزاران کشاورز در بخش هایی از مناطق مرکزی و جنوبی ایران است. شیراز، کرمان، کاشان، از آن جمله هستند. این روند یک کار گسترده ی زراعی است. گل ها را باید قبل از طلوع آفتاب با دست برداشت تا عطر بی نظیر آن ها حفظ شود. اعضای هر خانواده در اوایل صبح در باغ های گل جمع می شوند تا قبل از طلوع آفتاب جوانه های گل ها را جمع آوری کنند.

در این زمان خاص سال، عطر گل های محمدی در کل شهر پخش می شود.

داراب، واقع در ۲۵۰ کیلومتری شیراز به دلیل شرایط طبیعی و آب و هوایی، مرکز اصلی تولید با بالاترین کیفیت غنچه های گل محمدی است. طبق تحقیقاتی که اساتید دانشگاه تهران انجام داده اند عصاره ی گل محمدی داراب دارای غلظت ۳۵ میلی گرم در ۱۰۰ میلی لیتر یا ۳۵۰ پی پی ام است که باعث می شود آن را به بهترین و با بالاترین کیفیت گلاب در جهان تبدیل کند.

این محصول را به کشورهای زیادی در منطقه و حوزه ی خلیج فارس و همچنین آن سوی مرزها صادر می کنند که این ها نشان از اصالت دیرینه ی گل های محمدی در ایران دارد.

خرید غنچه گل محمدی خشک شده بسته بندی

خرید غنچه گل محمدی خشک شده بسته بندی خرید غنچه گل محمدی بسته بندی شده را می توان از فروشگاه های مجازی که در سراسر کشور اقدام به عرضه ی محصولات خشکبار و ادویه جات می کنند انجام داد. اکثر عطاری ها و مراکز معتبر فروشگاهی این محصول را با کیفیت های عالی به مشتریان ارائه می دهند.

این محصول ذکر شده را به صورت غیر حضوری نیز می توان سفارش داد. در سفارش به این روش نیازی به حضور فیزیکی در محل فروشگاه ها نیست و مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به سایت های مجاز ارائه دهنده ی این غنچه ها خرید خود را انجام دهند.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند