تولید غنچه گل محمدی صادراتی کرمان

غنچه گل محمدی کرمان، یکی از گل های معروف و پر خاصیت می باشد که کاربردهای مختلف در زمینه خوراک، لوازم آرایشی و بهداشتی، درمانی و… دارد. گل محمدی از گل های خوش بو و خوش عطری می باشد که در بیشتر حیاط منزل ها کاشته می شود. این گل از زمان های خیلی دور به عنوان یک گل درمانی برای بشر مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه عصاره این گل یکی از محصولات پرمصرف در طب سنتی به شمار می رود.

تولید غنچه گل محمدی صادراتی کرمان

خواص تغذیه ای غنچه گل محمدی

خواص تغذیه ای غنچه گل محمدی

گل محمدی دارای خواص منحصر به فرد برای سیستم ایمنی بدن می باشد. غنچه گل محمدی اعلا به عنوان یک محصول دارویی فروش بیشتری در بازار دارد. این گل در طب سنتی برای بهبود دردهای گوش، سردرد، دندان درد، گلو درد، روده درد، معده درد و برای رفع بی خوابی، رفع تب بالا، درمان استفراغ مورد استفاده قرار می گیرد.

گلاب و اسانس گل محمدی یکی از محصولات پر اهمیت در جهان به شمار می رود و صادرات آن از ایران به کشورهای اروپایی از جمله فرانسه، انگلستان و … عرضه می شود.

خواص غنچه گل محمدی:

  • ضد افسردگی
  • ضد استرس و فشار عصبی
  • نرم کننده و عطر دهنده مو و پوست
  • رفع ناتوانی جنسی
  • رفع بی خوابی
  • درمان استفراغ
  • بهبود انواع دردها ؛ سر، گوش، دندان
  • و …

بوی گل محمدی برای آرامش روحی و روانی افراد تاثیر به سزایی می گذارد، بوییدن این گل مغز را آرام می کند و باعث نشاط افراد می شود. به همین خاطر این گل بیشتر در حیاط بیمارستان ها، خانه سالمندان، مراکز درمانی، مهد کودک ها و … کاشته می شود.

قیمت عمده هر کیلو غنچه گل محمدی کرمان

قیمت عمده هر کیلو غنچه گل محمدی کرمان

قیمت غنچه گل محمدی در بازار با توجه به کیفیت آن متفاوت است برخی از این گل های خشک شده به دلیل تازه و درجه یک بودن از قیمت بالایی برخوردار است. قیمت عمده هر کیلو از گل محمدی در کرمان متغیر است. این محصولات در فروش عمده در بازار ارزان تر به مشتری تحویل داده می شود.

در هنگام خرید این گل پر خاصیت می توانید قیمت فروش آن ها را در کیفیت محصول مشاهده کنید که در برخی از فروشگاه ها قیمت فروش و کیفیت گل محمدی برای مشتری رضایت بخش است. می توان از طریق فروشگاه های مجازی معتبر نیز این محصولات را به صورت عمده با قیمت ارزان خریداری کرد. در حال حاضر این گل یکی از گل های گران بها در جهان به شمار می رود که در کیفیت های درجه یک و با قیمت ها مناسب به فروش می رود و به کشورهای همسایه نیز صادر می شود.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند