تولید غنچه گل محمدی صادراتی

غنچه گل محمدی صادراتی یکی از بهترین و باکیفیت ترین گل محمدی های جهان است که در حال حاضر به تمام مناطق خاورمیانه،آسیا و اروپا صادر میشود.
کشور ایران از نظر تولید گل محمدی تقریبا میتواند گفت در رتبه ی اول جهان قرار دارد ،چون آب و هوای ایران به صورتی میباشد که برای رشد و تولید گل محمدی بسیار مناسب و عالی میباشد.
از هزاران سال قبل مردم جهان به خاصیت گل محمدی و نوع استفاده هایی که میتوان از این گل بسیار زیبا و خوشبو برد ،پی برده اند،و هر ساله مردم جهان تقاضاهای زیادی برای این گل بسیار زیبا و خوشبو می کنند،چون میتوانند از آن بعنوان تولید اسانس عطر و ادکلن ، گلاب، طعم دهنده نوشیدنیها و غیره استفاده کند.

تولید غنچه گل محمدی صادراتی

غنچه گل محمدی به چه کشورهایی صادر می شود؟

غنچه گل محمدی به چه کشورهایی صادر می شود؟ تولید غنچه صادراتی گل محمدی معمولاً در تمام شهرهای ایران و اخیراً بصورت گلخانه ایی و بصورت انبوه تولید،صورت میگیرد.
غنچه ی گل محمدی به تمام کشورهای خاورمیانه،آسیاو آسیای صغیر و اکثر کشورهای اروپایی صادر میشود. و هر روزه به کشورهای که تقاضای گل محمدی های ایران را دارند اضافه میشود.
غنچه های گل محمدی معمولاٌ به دو شکل خشک و تر صادر میشود.که کشورها گل محمدی های خشک را برای طعم دهنده ها و گل محمدی تر را برای گلاب گیری و اسانس عطر و ادکلن مورد استفاده قرار میدهند.
مردم جهان به خاصیت و فواید گل محمدی پی برده اند غنچه های گل محمدی علاوه بر فواید زیادی که دارد یکی از گیاهان بسیار گرم و خشگ میباشد که از نظر طب سنتی بسیار زیاد مورد توجه قرار میگیرد و هر ساله از جای جای جهان برای این گل پرخاصیت تقاضای زیادی دریافت میشود،بطوریه در دهه ی اخیر ایران یکی از مهم ترین صادراتش صادرات گل محمدی میباشد که به کشورهای مختلف عرضه میشود.

قیمت غنچه گل محمدی صادراتی

قیمت غنچه گل محمدی صادراتی قیمت غنچه محمدی مثل تمام محصولا موجود در دنیا به کیفیت آن بستگی دارد.یکی از چند عواملی که روی قیمت غنچه ی گل محمدی تاثیر میگذارد.
1-غنچه بودن گل:منظور از غنچه بودن به زبان ساده ان است که برگ های این گل به صورت جدا جدا و از هم واشده نباشد و کاملا غنچه و بسته باشد هر اندازه گل محمدی ما غنچه تر باشد دارای قیمت نسبتا بالاتری نسبت به غنچه های باز شده ان میباشد.
2-رنگ آن:یعنی گل محمدی ما بطوری خشگ و جمع اوری شود که رنگ غنچه های ان ب همان زیبایی باشد که روی شاخهی درست است و زنگ آن به زردی نرود.
3-بوی آن:باز هم باید گفت جمع اوری و نوع خشک کردن این غنچه ها باید بصورتی باشد که بر روی بوی او که یکی از چیزهای بسیار مهم این گل است تاثیر منفی نگذارد و از طعم و بوی اینم گل نکاهد.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند