خرید عمده غنچه گل محمدی خشک مشهد

خرید عمده غنچه گل محمدی عمده خشک مشهد با قیمتی بسیار مناسب موجب می شود طرفداران بسیار زیادی داشته باشد این محصول دارای کیفیتی مناسب است غنچه های گل به صورت خیلی قشنگ و با رعایت تمام نکات بهداشتی خشک شده است البته این محصول را از طریق دستگاه های صنعتی خشک می کنند.

خرید عمده غنچه گل محمدی خشک مشهد

چگونه غنچه گل محمدی را خشک می کنند؟

چگونه غنچه گل محمدی را خشک می کنند؟ غنچه گل محمدی را بعد از شستشو و ضدعفونی کردن آن را در دستگاه های مخصوصی قرار می دهند که در مدت زمان بسیار کوتاهی آن را خشک می کند اما در روش های دیگر  از شستشوی این گل آن را در زیر نور آفتاب قرار می‌دهند تا این غنچه های زیبا خشک شوند. 

تولید عمده غنچه گل محمدی کیلویی

تولید عمده غنچه گل محمدی کیلویی تولید عمده غنچه گل محمدی کیلویی بسیار بالا است.   شما می توانید این محصول را به هر مقداری که لازم دارید تهیه کنید اما بهتر است که شما آن را به صورت دسته بندی شده خریداری کنید زیرا از میکروب ها و خاک و گرد و غبار جلوگیری می کند. 

گل محمدی را در لابراتوار جدید تجزیه کرده‌اند و در آن مواد تانن ، اسید کریستانیک ، اسید گالیک ، کریستیرین ، مواد روغنی و اسانس به دست آمده است  رنگ قرمز گلبرگ‌ها مربطو به گلوکزیدی به نام سیانین است که به صورت یک ملح آلی وجود دارد. 

جهت تقویت معده  دم کرده‌ی گلبرگ‌ها گل محمدی به مقداری که در بالا شرح دادیم ، برای کسانی که معده‌شان ضعیف و همچنین کسانی که وضعیت بدنی  ضعیف دارند و نمی‌توانند در مقابل معالجات سخت و طولانی مقاومت کنند مفید است و مصرف آن تجویز شده است.  تولید غنچه گل محمدی در کشور ما بسیار زیاد است.

جهت درمان آنژین و گلو درد کاسنی که مبتلا به این بیماری‌ها هستند باید سی گرم گل محمدی را در یک لیتر آب (پنج دقیقه بجوشانند و پنج دقیقه دم کند و با آن قرقره کنند) بهبود محسوسی در حالت بیماری خود احساس خواهند کرد .

شربت عسلی گل محمدی برای معالجه‌ی آنژین شربت عسلی گل محمدی را توصیه کرده‌اند که طرز تهیه آن چنین است : یک چهارم لیتر آب را به جوش بیاورید وقتی به جوش آمد آن را روی آتش بردارید و صد گرم گل محمدی را در آن بریزید و 24 ساعت بگذارید دم بکشد ، بعد آن را صاف کنید و صد و پنجاه گرم عسل خالص طبیعی را به آن اضافه کنید و روی آتش ملایمی بگذارید و هم بزنید تا به شکل شربت سفتی قوام بیاید .

این شربت را باید در بطری ریخت و محفوظ نگه داشت و هر وقت عارضه‌ی آنژین پیش آمد کمی از آن را قرقره کرد .

موارد منع و احتیاط در مصرف غنچه گل محمدی هیچ گونه منع مصرفی ندارد ولی از آن جایی که ملینی ملایم است نباید در مصرف آن زیاده‌روی کرد.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند