خرید عمده غنچه گل محمدی صورتی تازه کاشان

غنچه گل محمدی تازه صورتی کاشان به صورت عمده عرضه می شود. غنچه گل محمدی عطر بسیار خوبی دارد. در انواع غذاها، دسرها و شیرینی ها از آن به عنوان یک عطر دهنده طبیعی استفاده می شود. بهترین نوع غنچه گل محمدی در کاشان به عمل می آید. گل محمدی و گلاب کاشان در جهان شناخته شده است. برای خرید عمده می توانید به روش اینترنتی عمل کنید. در خرید اینترنتی می توانید غنچه گل محمدی مورد نیازتان را به صورت فله ای یا بسته بندی شده سفارش دهید.

خرید عمده غنچه گل محمدی صورتی تازه کاشان

کاشان قطب تولید غنچه گل محمدی

کاشان قطب تولید غنچه گل محمدی

کاشان به عنوان قطب تولید غنچه گل محمدی در ایران شناخته می شود. گلاب کاشان که از همین غنچه ها به دست می آید شهرت جهانی دارد. فصل اردیبهشت برداشت گل محمدی در کاشان به اوج خود می رسد. عطر بی نظیر غنچه های این گل سبب شده است تا هر ساله بسیاری از مردم در فصل برداشت به کاشان سفر کنند و ضمن مشاهده مراسم غنچه چینی و گلاب گیری، خرید خود را هم به صورت مستقیم انجام دهند.

غنچه گل محمدی کاربردها و فواید بی شماری دارد که به برخی از آنها در ادامه اشاره خواهیم کرد.

  • از غنچه گل محمدی در دم کرده چای استفاده می شود. عطر و طعم چای با افزودن آن چند برابر می شود.
  • غنچه گل محمدی یکی از پایه های اصلی تولید عطرهای بسیار اصیل است.
  • مخلوط آن با عسل به شفاف سازی پوست کمک بسیاری می کند.

کاشان یکی از قطب های اصلی تولید غنچه گل محمدی در ایران است. در سالهای اخیر علاوه بر برداشت غنچه های صورتی و تبدیل آن به گلاب، کارگاه های فرآوری نیز احداث شده تا علاوه بر گلاب محصولات جانبی دیگر مانند روغن گل محمدی که در میان عامه مردم به روغن گل سرخ نیز مشهور است، تولید و به بازار عرضه شود.

صادرات غنچه صورتی تازه گل محمدی

صادرات غنچه صورتی تازه گل محمدی

صادرات غنچه گل محمدی هم به صورت تازه و هم به صورت خشک شده انجام می شود. کشورهای بسیاری متقاضی خرید غنچه گل محمدی از ایران هستند. یکی از این کشورها که سالهاست مشتری این محصول ایرانی بوده، کشور فرانسه است. باکیفیت ترین عطرهای تولیدی این کشور از پایه گل محمدی یا همان گل سرخ هستند. امروزه و برای جلب بیشتر رضایت مشتریان، غنچه های گل محمدی را به صورت تازه و در بسته بندی های وکیومی در اوزان مختلف به دیگر کشورها صادر می کنند.

البته در کنار صادرات غنچه گل محمدی نباید از فراورده های جانبی تولید شده از آن نیز غافل شد. در سالهای اخیر صادرات روغن گل سرخ به کشورهای دیگر به خصوص کشورهای همسایه رونق بسیار خوبی یافته است.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند