خرید غنچه گل محمدی درجه یک از بازار کرمان

غنچه گل محمدی، دارای خواص زیادی میباشد که در صنابع مختلف کاربرد دارد. از طرفی ایران از بزرگترین تولید کنندگان گل محمدی میباشد که استان های زیادی به کشت این محصول میپردازند. کرمان، یکی از این استان هاست. غنچه گل محمدی کرمان از لحاظ رنگ و بو عالی میباشد و به کشور های خارجی و اروپایی صادر میشود.

خرید غنچه گل محمدی درجه یک از بازار کرمان

راهنمای جامع خرید غنچه گل محمدی عمده

راهنمای جامع خرید غنچه گل محمدی عمده گل محمدی به صورت برگ، گل باز شده و غنچه گل، هم به صورت تر و هم خشک شده عرضه میشود از بهترین مناطقی که به کشت این محصول میپردازند، میتوان به استان فارس، شهر لاله زار در کرمان، قمصر در کاشان، اذربایجان شرقی و غربی و… اشاره کرد.

یکی از مواردی که باید موقع خرید گل محمدی به آن دقت کنید، این است که محصول کشت سال های گذشته نباشد. چرا که عطر و رایحه آن پریده و از طرفی رنگ صورتی مایل به قرمز خود را از دست داده و به زردی میزند و مرغوبیت قبل را ندارد. غنچه گل محمدی لاله زار کرمان اندازه درشت تر، رایحه بهتری دارد و البته رنگ آن قرمز پررنگ میباشد. با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن قیمت نیز به مراتب بالاتر میرود.

خرید غنچه گل محمدی عمده، از طریق سایت های مختلف به صورت بدون واسطه و ارزان قیمت صورت میگیرد. از طرفی برای خرید غنچه گل محمدی کرمان یا هر شهر دیگر میتوانید به مراکز فروش و حتی عطاری ها مراجعه کنید. هر چند خرید بدون واسطه ارزان تر و به صرفه تر میباشد. قیمت گل محمدی، به عوامل مختلفی مثل میزان برداشت در سال، میزان تقاضا، زمان خرید و کیفیت و مرغوبیت محصول بستگی دارد.

خرید و فروش غنچه گل محمدی مرغوب در کرمان

خرید و فروش غنچه گل محمدی مرغوب در کرمان گل محمدی، در فصل بهار برداشت میشود. در این زمان گل محمدی فراوان تر، ارزارن قیمت تر و مرغوب تر میباشد. هر چه قدر به زمستان نزدیک تر شویم با توجه به اینکه محصول کمتر در بازار یافت میشود، کیفیت آن نیز پایین می آید و قیمت آن بالاتر میرود. بنابراین برای خرید گل محمدی با کیفیت کرمان سریع تر از عطاری ها یا سایت های معتبر اقدام کنید.

گل محمدی لاله زار، به دلیل مرغوبیت برای صادرات به کشورهای اروپایی انتخاب میشوند. گل لاله زار کرمان حدود 80 تا90 درصد قرمز هستند و در انتهای غنچه آن کمی سفیدی دارند. گل های صادراتی در اردیبهشت برداشت و با استفاده از دستگاه خشک میشوند تا کیفیت آنها حفظ شود و برای صادرات مناسب باشند.

فروش غنچه گل محمدی، از طریق مراکز فروش، سایت های مختلف، عطاری ها و حتی فروشگاه های زنجیره ای صورت میگیرد. یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر برای خرید گل محمدی لاله زار کرمان، فروشگاه های گیاهینه میباشند که میتوانید بهترین و با کیفیت ترین گل محمدی را از این سایت خریداری کنید.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند