سایت خرید غنچه گل محمدی خشک شده

غنچه گل محمدی خشک شده در نهایت کیفیت برای تمامی مشتریان عزیز عرضه می شود.سایت خرید غنچه گل محمدی خشک شده تمامی سفارشات مشتریان را پذیرا بوده و بهترین نوع محصول را در بسته بندی های شکیل در ابعاد مختلف ارائه می دهد.

سایت خرید غنچه گل محمدی خشک شده

خواص گل محمدی در طب اسلامی

خواص گل محمدی در طب اسلامی

خواص گل محمدی در طب اسلامی بسیار مشهور بوده و دارای عملکردهای بسزایی جهت ارگان های مختلف بدن می باشد.

علاوه بر عطر استثنایی این گیاه ارزشمند، خواص دارویی آن نیز از دیرباز شناخته شده بود.طب اسلامی  آن را برای دردهای معده، روده، گوش درد، دندان درد و ترمیم زخم تجویز می کرد. عصاره گلبرگ آن برای زخم های دهان، سردرد، گلودرد و به عنوان تب بر و همچنین در رفع بی خوابی و درمان استفراغ استفاده می گردید.

اسانس گل محمدی از پیچیده ترین فرآورده های معطر است که در آن حدود ۵۰۰ ترکیب وجود دارد و هنوز بسیاری از ترکیبات آن شناسایی نگردیده است، به همین دلیل رعایت اصول برداشت و استخراج اسانس و گلاب در گل محمدی از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که در غیر اینصورت بسیاری از ترکیبات ظریف و ارزشمند آن در معرض تخریب قرار می گیرند.

چــــای گل محمدی؛ باعث شادابی و کاهش چین و چروک های پوست، تقویت سیستم ایمنی بدن، پاکسازی کبد و کیسه صفرا و تقویت دستگاه گوارش میشود.

محصول عمده گل محمدی، گلاب، اسانس و گلبرگ خشک می‌باشد، که از آن‌ها در صنایع دارویی، عطرسازی، فراورده‌های بهداشتی و آرایشی و صنایع غذایی استفاده می‌شود. مصارف دارویی آن بیشتر در درمان دردهای رماتیسمی، قلبی، تقویت اعصاب و معده و رفع بعضی از سردردها بوده و در تهیه شربت مربا و در صنایع شیرینی‌سازی و تهیه بستنی نیز استفاده می‌شود.

دمنوش  گل محمدی خشک شده عمدتاً به عنوان نشاط آور، ضد افسردگی، ضد فشارهای عصبی و افسردگی مصرف می گردد. به همین دلیل در مجالس ختم استفاده از گلاب مرسوم است.

عنبر گل به عنوان یکی از فراورده‌های صنعت گلابگیری، مایع سیاهی است که در پایان عملیات تقطیر همراه با تفاله گل‌ها در دیگ به جای می‌ماند و جهت درمان‌های عضلانی مناسب است. دم کرده گلبرگ‌های خشک شده اثر درمانی برای تقویت اعصاب، برطرف کردن بیماری‌های گلو و دهان است. در هندوستان موم گل محمدی، گل روغن و گل قند تهیه می‌شود.

فروش غنچه گل محمدی خشک شده صادراتی

فروش غنچه گل محمدی خشک شده صادراتی فروش غنچه گل محمدی خشک شده صادراتی با بهترین کیفیت و شاداب ترین رنگ با قیمت بسیار مناسب صورت می گیرد. این نمایندگی برترین محصول را در اختیار تمامی مشتریان قرار می دهد.غنچه گل محمدی صادراتی بهترین و لوکس ترین نوع این محصول است.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند