سایت خرید غنچه گل محمدی کیلویی

امروزه طرفداران و مصرف کنندگان غنچه گل محمدی کیلویی بسیار افزایش یافته اند این غنچه ها فروش خوبی هم در بازار دارد. این غنچه طعم و عطری بی نظیری داشته و محصولات بسیاری از آن تولید می شود‌. تنوع بیش تری در خرید غنچه گل محمدی از سایت های فروش این محصول وجود دارد به علاوه این وب سایت ها قیمت نازل تری را هم ارائه می کنند.

سایت خرید غنچه گل محمدی کیلویی

آشنایی با قطب پرورش غنچه گل محمدی کشور

آشنایی با قطب پرورش غنچه گل محمدی کشور

مهم ترین تولید کننده های این غنچه شهر های:داراب، کاشان، تبریز، مشهد و….هستند.

هر ساله فصل برداشت گل محمدی در این شهر ها از اواخر فصل ابتدایی سال تا اوایل تیر ماه متغیر است، مرحله چینش گل محمدی نسبت به مراحل دیگر هزینه بر تر و اساسی ترین مرحله است. این کار تقریبا تا سی روز ادامه دارد. باید دقت کرد که قبل از این زمان یعنی قبل از نیمه بهار و زمان گلاب گیری غنچه ها چیده شوند، زیرا بعد از اردیبهشت ماه گل ها خیلی سریع  شکفته می شوند و و دیگر غنچه نخواهیم داشت.

از غنچه خشک شده گل محمدی در تهیه انواع کیک ها و شیرینی ها و دسر های مختلف در قنادی ها و تزئینات در جشن ها  استفاده می شود‌. همچنین می توانیم از این غنچه های زیبا مربا خوش طعم و منحصر به فردی تهیه کنیم که خریداران بسیاری در بازار فروش به خود جذب خواهد کرد.

به طور کلی می توان گفت با کیفیت ترین غنچه گل محمدی ،غنچه ای است که تازه بوده و مدت طولانی از زمان چیده شدن آن سپری نشده باشد.

.غنچه تازه به رنگ صورتی درخشان و ملایم می باشد ولی در غنچه ای که مدت زیادی است چیده شده رنگی صورتی کدر و غبار گرفته  مشاهده می شود.

به علاوه غنچه گلی که به تازگی چیده شده است عطر و بویی دل نشین  دارد ولی غنچه ای که خیلی وقت پیش چیده شده  بوی خیلی خوشی نداشته و در حین استفاده از آن بوی کهنگی آن احساس می شود.

همچنین غنچه گل محمدی خشک با کیفیت نباید خیلی کوچک باشد و اندازه آن   باید به صورتی باشد که بتوان از آن استفاده کرد، باید توجه کنیم که غنچه خشک دارای له شدگی  نباشد تا در هنگام استفاده جلای خود نشان می دهد.

فروشنده عمده غنچه گل محمدی کیلویی

فروشنده عمده غنچه گل محمدی کیلویی

در بازار فروش غنچه گل محمدی ، به صورت گل برگ های خشک شده گل محمدی و غنچه صورت می گیرد.

از هردو دسته این گل های خشک به صورت فله ای و جزئی می توان یافت،که قیمت خرید غنچه گل محمدی خشک شده با توجه به حجم خرید و بسته بندی کالا و همچنین کیفیت محصول متغییر است.

تولید کنندگان گل محمدی خشک بیشترین محصول خود را به تولید کنندگان شیرینی و کیک و همچنین فروشگاه های دارو های گیاهی و صنایع تولید مواد غذایی ارائه می کنند.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند