سفارش غنچه گل محمدی لاله زار

گل محمدی به خاطر عطر و بوی خاص خود برای انسان جاذبه ای ویژه دارد.مهم تر از عطر وزیبایی این گل خواص وکاربردهای بی نظیر آن است که سبب شهرت ویزه آن درموارد مختلف غذایی و دارویی شده است.اقلیم مناسب برای پرورش گل محمدی اقلیم سرد ومرطوب می باشد.

بیشترین پرورش وتولید آن درشهرهای لاله زار کرمان وکاشان است.محصول کاشان بیش تر به صورت تر برای اب گیری وتهیه گلاب استفاده می شود.اما در این میان غنچه گل محمدی لاله زار کرمان با دارا بودن ویژگی های خاص به صورت غنچه به بازار عرضه می گردد.

سفارش غنچه گل محمدی لاله زار

معرفی غنچه گل محمدی لاله زار

معرفی غنچه گل محمدی لاله زار غنچه گل محمدی لاله زار کرمان به عنوان محصولی درجه یک دارای شرایطی ایده ال برای صادرات می باشد.غنچه گل محمدی لاله زار کرمان حدود 80تا90 درصد قرمزاست و بخش کوچکی درانتهای غنچه کرم یابه رنگ سفید می باشد که همین امر برزیبایی و کیفیت آن افزوده است.

گل محمدی دارای طبعی گرم ومنبعبی غنی از انتی اکسیدان است.وجود ویتامین های ب وث واملاح معدنی دراین گل آن را تبدیل به یک داروی عالی در طب سنتی نموده که نقش موثری درتقویت وبهبود سیستم ایمنی بدن دارد.

زمان برداشت محصول ازگل محمدی درماه های اردیبهشت تا تیر می باشد.محصول درجه یکی که دراین بازه برداشت شده به وسیله دستگاه یا در سایه خشک میشود.محصول صادراتی ازمیان بهترین و درشت ترین غنچه ها انتخاب شده تابه کشورهایی که سفارش غنچه داده اند صادرگردد.

برای به دست اوردن محصولی درجه یک نکاتی وجودارد که رعایت ان ها سبب افزایش کیفیت می گردد.ازجمله این نکات می توان به شرایط خشک کردن غنچه ها اشاره نمود.غنچه باید به طور کامل خشک شود تارطوبت باعث فاسدشدن ان نگردد.

مرحله ی بعدی جداسازی غنچه های ریز و آسیب دیده وخشک می باشد.بسته بندی محصول برای صادرات باید به گونه ای باشد که احتمال فاسد شدن آن را به حداقل میزان ممکن برساند.بسته بندی محصولات در پلاستیک برای جلوگیری از ورود رطوبت ودر نهایت درکارتون برای درامان ماندن از نفوذ نور صورت می گیرد.

قیمت غنچه گل محمدی لاله زار

قیمت غنچه گل محمدی لاله زار قطعا کیفیت محصول برقیمیت ان تاثیر فراوانی دارد.ازجمله این عوامل می توان به اندازه غنچه ها،رنگ قرمز،عدم وجود خاشاک و مواد اضافی و…اشاره نمود که همگی سبب می شوند تاقیمت محصول بیش تر باشد.

درزمان برداشت محصول به دلیل فراوانی آن قیمت مناسب تر است.مراحلی که برای فرآوری غنچه ها برای به دست اوردن محصولی مرغوب صورت میگردد برقیمت آن می افزاید.

افرادی که قصد خرید این محصول باکیفیت و قیمت مناسب دارند باید توجه داشته باشند که آن را ازمراکز معتبر و به صورت عمده خریداری نمایند تاعلاوه براطمینان ازکیفیت محصول،قیمت غنچه گل محمدی خریداری شده را به مناسب ترین میزان خود برسانند.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند