شرکت صادرات غنچه گل محمدی خشک در تهران

وقتی نامی از غنچه گل محمدی به گوشتان می رسد ناخواسته بوی عطر دل انگیزش در مشامتان می پیچد، غنچه گل محمدی داراب از معروفترین مکان های کشت این گیاه است که سالانه مقدار زیادی گلاب و غنچه گل محمدی خشک تولید می کند. غنچه گل محمدی مرغوب بیشتر در شهرستان های کاشان و داراب کشت می شود.

شرکت صادرات غنچه گل محمدی خشک در تهران

صفر تا صد صادرات غنچه گل محمدی مرغوب

صفر تا صد صادرات غنچه گل محمدی مرغوب اولین مورد که در کشت گل محمدی مهم است ،محل و مکانی می باشد که در آن جا رشد می کند این گیاه معطر بیشتر در استان های فارس،اصفهان و آذربایجان شرقی کشت می شود.غنچه گل محمدی خشک را بیشتر در دم نوش های تسکین دهنده اعصاب استفاده می کنند. از گل محمدی ،گلاب،اسانس در صنعت عطر سازی، غنچه خشک، کانکریت تولید می شود که از فرآورده های اصلی آن می باشد.

در ایران استفاده بیشتر ما، گلاب و غنچه گل است و در کشورهای اروپایی و امریکا اسانس آن مورد استفاده قرار می گیرد که پایه بهترین عطرها و ادکلن ها می باشد.

کاشت گل محمدی را در ارتفاع ۱۶۰۰ تا ۲۳۰۰ متری که دارای رشد بهتری است را انجام می دهند.به طور کلی در مناطقی که به صورت انبوه این گیاه کشت می شود ارتفاعات ۱۹۰۰ متری و بیشتر از آن است چون گل دهی و محتویات اسانس از کیفیت بهتری برخوردار می شوند.

صادرات این گل پر خاصیت بیشتر به کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام می گیرد.و طرفداران بسیاری دارد.صادرات این گیاه در ایران زیاد نیست چون بیشتر برای مصرف داخلی کشور کشت می شود. در فصل گلاب گیری انبوهی از مسافران به شهر کاشان که مهد گل محمدی است سفر می کنند و از این مسافرت نهایت استفاده را می کنند.

اگر بخواهیم که از صادرات آن سود زیادی نصیب کشورمان شود باید مزارع زیر کشت این گیاه را افزایش دهیم،تا ارز اوری مناسبی صورت گیرد و پیشرفت نماییم.

گل محمدی گیاهی مقرون به صرفه است زیرا در آب و هوایی نامناسب نیز قادر به رشد است زیرا به کم آبی مقاوم است و در مناطق سنگلاخی نیز با موفقیت رشد می کند.

صادر کننده غنچه گل محمدی داراب

صادر کننده غنچه گل محمدی داراب صادرکننده غنچه گل محمدی داراب به کشورهای حاشیه خلیج فارس توانسته در این حوزه موفق عمل نماید و سود خوبی را به کشور ارمغان بیاورد. شرکت های بازرگانی با کشاورزان معامله می کنند و محصول آنها را از سر زمین مستقیم خرید می نمایند. مقداری از آن ها را برای گلاب گیری استفاده می نمایند و مقداری نیز به عنوان غنچه خشک مورد استفاده قرار می گیرد.غنچه گل محمدی داراب در بیشتر نواحی کشور شناخته شده است و بازرگانان با صادرات آن باعث شناخته شدن هرچه بیشتر این شهر در کشورهای دیگر می شوند.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند