گل محمدی

نام دیگر گل محمدی گل سرخ است و رنگ آن در طبیعت معمولا صورتی روشن و سرخ روشن می باشد و به این نوع گل درختچه ای برگ ریز می گویند که از آن برای تهیه گلاب استفاده می شود.

غنچه گل محمدی تازه

غنچه گل محمدی دارای طبیعتی معتدل است که با روش هایی مختلف هنگام تجزیه آن از موادی مثل:کریستیرین، اسید کریستانیک، تانن، اسید گالیک و …. مواد روغنی و اسانس تهیه می کنند.

در اسانسی که از گل محمدی گرفته می شود تقریبا 500 ترکیب وجود دارد به همین علت هنگام برداشت و تهیه اسانس و گلاب کلیه موارد اصولی را باید رعایت کرد. 

صادرات غنچه گل محمدی تازه اعلا

با خواص غنچه گل محمدی بیشتر آشنا شوید

با خواص غنچه گل محمدی بیشتر آشنا شوید خواص غنچه گل محمدی شامل:

باعث بر طرف کردن مشکلات گوارشی، کاهش خونریزی در دوران قاعدگی و ضد حساسیت  در بدن.

اگر گل محمدی را استشمام کنید عطر آن برای درمان افسردگی، غم و اضطراب موثر است.

این گل حاوی ویتامین C می باشد که از آن برای محافظت از مشکلات قلبی عروقی، پوکی استخوان و جلوگیری از سرطان استفاده می شود.

گل محمدی حاوی ویتامین ها و آنتی اکسیدان های مفیدی است که از آن برای درمان آکنه، لکه های پوستی، چین و چروک و… استفاده می کنند.

گلابی که از این گل به دست می آید حاوی اسکراب مفیدی است که از آن برای لایه برداری پوست، پاک کردن آرایش و… مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از دمنوش گل محمدی برای پاکسازی کبد و کیسه صفرا مفید است.

استفاده از دمنوش گل محمدی برای درمان عفونت های مثانه و مجاری اداری مفید است.

قیمت غنچه گل محمدی تازه صادراتی

قیمت غنچه گل محمدی تازه صادراتی غنچه گل محمدی با وجود تمامی مزیت های درمانی که دارد کارشناسان توصیه ویژه ای می کنند که قبل از مصرف این گیاه حتما تست حساسیت انجام دهید چون ممکن است برخی افراد به گل محمدی حساسیت پوستی و غذایی  داشته باشند و اگر از آن استفاده کنند علائم آلرژی تشدید پیدا می کند.

حال می خواهیم با افتخار بیان کنیم که کشور عزیزمان ایران اولین کشوری است که مبتکر گرفتن گلاب بوده و عمل تقطیر مایعات و اسانس کشی را انجام داده است.

پادشاهان یونان در قدیم از صنعت گلاب کشی و تقطیر مایعات هیچ اطلاعاتی نداشتند و تنها از عصاره گلبرگ های گل محمدی به عنوان جوشانده و روغن استفاده می کردند.

به نظر می رسد دوست دارید، بدانید که قیمت غنچه گل محمدی صادراتی چقدر است شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت اینترنتی که در همین سایت درج شده به راحتی از قیمت این محصول با ارزش مطلع شوید.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند