صادرات غنچه گل محمدی مرغوب از تبریز

غنچه گل محمدی تبریز از جمله محصولات تولید شده از گل محمدی بوده که به دلیل مصارف ویژه خود علاقمندان فراوانی دارد. غنچه های تولید شده در شهر تبریز از جمله محصولات ارزشمند صادراتی کشور به حساب آمده که نقش مهمی در صادرات و ارز آوری برای کشورمان خواهند داشت.

صادرات غنچه گل محمدی مرغوب از تبریز

عراق بهترین مقصد برای صادرات غنچه گل محمدی طبیعی

عراق بهترین مقصد برای صادرات غنچه گل محمدی طبیعی گل محمدی یکی از گیاهان ارزشمند دارویی به حساب آمده که علاوه بر زیبایی و جلوه زیبا و بوی دلنشین خود از خواص دارویی بی نظیری برخوردار می باشد. بوی عطر این گل نقش مهمی در درمان اضطراب و افسردگی داشته و در دنیای پر تنش امروز می توان آن را معجزه و دارویی با ارزش عنوان نمود. ضمن آن که خواص ارزشمند دیگر این گیاه آن را به اسانسی جهانی تبدیل نموده که در تهیه انواع عطر ها و ادکلن ها به کار می رود.

یکی از محصولات پر مصرف و مفید گل محمدی غنچه های آن است. غنچه گل محمدی طبیعی تا حدودی کمتر از گل ها دارای عطر و بو بوده و در تهیه مربا یا تزئین غذاها و دسر ها و یا به عنوان دمنوش می توان از آن استفاده نمود.

از آن جا که کشور ما از آب و هوایی مناسب برای کشت و پرورش گل محمدی شناخته می شود مرغوبیت محصولات تولید شده بسیار بالا می باشد و کشور ما به عنوان یکی از صادر کنندگان اصلی این محصول در دنیا شناخته می شود.

کشورهای مختلف عراق، ترکیه، امارات، آلمان و غیره از جمله مقاصد مهمی هستند که صادرات این محصولات به آن ها صورت می پذیرد. کشور عراق به دلیل نزدیکی به ایران و نیاز فراوانی که به این محصول دارد می تواند به عنوان یکی از مقاصد آسان صادرات این محصول مطرح باشد.

صادرات غنچه گل محمدی درجه یک به صورت گسترده

صادرات غنچه گل محمدی درجه یک به صورت گسترده از جمله ویژگی های گل محمدی، سازگار بودن این گیاه به شرایط آب و هوایی خشک است. بنابراین در بسیاری از مناطق کشور می تواند مورد کشت قرار گرفته و ضمن ایجاد اشتغال، صادرات کشور به این محصول را افزایش دهد. غنچه گل محمدی درجه یک نیز یکی از محصولات مهم ارز آور کشور بوده که اغلب به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی صادر می گردد و چنانچه بازار یابی خوبی صورت بگیرد می توان بازار های هدف دیگری را نیز شناسایی نمود.

مجموعه زر غنچه، در زمینه تامین غنچه های گل محمدی با کیفیت و مرغوب فعالیت داشته و محصولاتی ارگانیک، سالم و درجه یک را به مشتریان ارائه می نماید. ضمن اینکه یکی از اهداف اصلی این مجموعه صادرات این محصول به کشورهای دیگر است. اگر قصد خرید عمده یا خرد را دارید می توانید با مشاورین این مجموعه در ارتباط بوده و از سراسر کشور محصولات خود را با بهترین قیمت و به صورت اینترنتی تهیه نمایید.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند