عرضه غنچه گل محمدی صادراتی به تمام نقاط کشور

غنچه گل محمدی یکی از انواع گل سرخ یا رز است که دارای عطر وبوی دلنشین می باشد. زادگاه این گل زیبا کشور عزیزمان ایران است ودر مناطق سرد و خشک کشت و به عمل می آید. به همین دلیل در پرورش آن از هیچ کود و سمی استفاده نشده و کاملا ارگانیک به دست می آید. از این رو کشور ایران بزرگ ترین تولیدکننده غنچه گل محمدی صادراتی در خاورمیانه می باشد. تولید کنندگان غنچه گل محمدی توانسته اند محصول خود را به صورت اینترنتی به تمام نقاط کشور وحتی خارج از کشور به فروش برسانند.

عرضه غنچه گل محمدی صادراتی به تمام نقاط کشور

بزرگترین شهر ها برای عرضه غنچه گل محمدی خشک شده

بزرگترین شهر ها برای عرضه غنچه گل محمدی خشک شده شهر کاشان بزرگ ترین پرورش دهنده غنچه گل محمدی در ایران می باشد، همچنین شهرستان های قمصر و نیاسر نیز در تولید این محصول سهم بزرگی دارند. البته شهر هایی مثل کرمان نیز جدیدا در تولید و پرورش غنچه گل محمدی فعالیت دارند.

غنچه گل محمدی خشک شده علاوه بر بو و عطر خوش، خواص دارویی فراوانی دارد که به صورت دمنوش و مخلوط با عسل برای بیماری های تنفسی مفید است و فواید زیاد دیگری از جمله رفع بوی بد دهان، درمان بی خوابی، بهبود جای جوش و آکنه و…..

غنچه گل محمدی خشک شده در بسته بندی های ۲۰ یا ۳۰ گرمی و یا بیشتر آماده و برای عرضه به مشتریان روانه بازار فروش می شوند.

فصل چیدن غنچه گل محمدی اواسط اردیبهشت تا اوایل خرداد می باشد که قبل از طلوع آفتاب توسط کارگران مخصوص چیده می شود و دست چین شده و برای خشک شدن آماده می شوند.

عرضه قیمت غنچه گل محمدی 1400

عرضه قیمت غنچه گل محمدی 1400 قیمت غنچه گل محمدی خشک شده ۱۴۰۰ بسته به نوع بسته بندی ، رنگ و کیفیت غنچه متفاوت است و باید دارای بسته بندی مناسب باشد که از ورود هوا و حشرات موذی در امان باشد و از کرم خوردگی برخوردار نباشد.

پر خاصیت بودن غنچه گل محمدی باعث شده که فروش این کالا سود آوری و درآمد زایی بالایی برای پرورش دهندگان و عرضه کنندگان این کالا داشته باشد که از نظر اقتصادی و اشتغال زایی به کشور ایران کمک فراوانی می کند. لذا با صادرات این کالا به کشور های دیگر این سودآوری دو چندان شده و عرضه برای توسعه و افزایش تولید فراهم می گردد.

عرضه غنچه گل محمدی عمده توسط تولید کنندگان کاشانی با ارزان ترین قیمت در سایت های گوناگون انجام می گیرد و خریداران می توانند با مراجعه به سایت این محصول را از نظر کیفیت، قیمت، بسته بندی و ظاهر غنچه با یکدیگر مقایسه کرده و غنچه مورد نظر خود را آنلاین سفارش داده همچنین آن را بدون واسطه درب منزل تحویل بگیرند.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند