فروشنده اصلی غنچه گل محمدی در شیراز این محصول خوشبو و با خاصیت را در بسته بندی های کوچک و بزرگ و در حجم های گوناگون برای فروش به مشتریان خود ارائه می دهد و این محصول به صورت کاملا مستقیم از درب کارخانه تحویل گرفته می شود.

فروشنده غنچه گل محمدی به صورت مستقیم و یا با حضور واسطه ها این محصول را به فروش می رساند. 

فروشنده اصلی غنچه گل محمدی در شیراز

کاشت نهال گل محمدی چگونه است؟

کاشت نهال گل محمدی چگونه است؟ قبل از شروع به کاشت نهال گل محمدی ابتدا باید زمین را هموار کرد و خاک آن ناحیه را زیر و رو کرد. حتما باید از کود برای بازدهی بهتر و بیشتر گل محمدی استفاده نمود. 

روش های زیادی برای تکثیر نمودن گل محمدی هست از جمله پیوند زدن و پاجوش و قلمه زدن 

از ابتدای آبان و نهایت تا ابتدای اسفند پاجوش گل محمدی را با حفظ فاصله حداقل  3 متر با قرار دادن چند قلمه در کنار هم اقدام به کاشت می کنند. هر محصولی قطعا دیر یا زود در صورت عدم نگهداری صحیح دچار آفت می شود . بنابراین باید هرز گاهی شاخه های آسیب دیده را هرس کرد.

شته از آفت های گل محمدی است که باید با استفاده از عملیات سم پاشی از تخریب بیش از حد نهال جلوگیری  نمایند. زمان برداشت گل محمدی حدود نیمه ماه  تیر اتفاق می افتد و معمولا بیست و نهایتا سی روز  به زمان نیاز است. 

فروش غنچه گل محمدی در شیراز

فروش غنچه گل محمدی در شیراز فروش غنچه گل محمدی در شیراز در درجه بندی گوناگون و با قیمت های متفاوت و در بسته بندی هایی با وزن 10 کیلوگرم  برای صادرات کشور  در حال انجام است و رونق خوب و قابل توجهی دارد مضاف براین در داخل کشور نیز بازار این محصول طبیعی  مشتریان خود را دارد.

فروش  این محصول در شیراز به و همچنین پر گل محمدی برای عرضه به صنایع تولیدی شیرینی و مربا و فروشگاه های گیاهی از روند بسیار خوب و قابل توجهی برخوردار است . ناگفته نماند صادرات بسیار خوبی نیز در این خصوص به کشورهای خارجی داریم. غنچه گل محمدی برای تزئینات غذا نیز مورد استفاده قرار می گیرد .مثلا برای تزیین ماست و همچنین کشک بادمجان و یا حتی برای کارهای دستی و هنری اعم از گیفت های عروسی قابل استفاده است. 

برای خوشبو شدن چای نیز زمانی که در حال دم کشیدن است از غنچه گل محمدی استفاده می شود. 

فروش از دو طریق با واسطه و یا بدون واسطه و کاملا مستقیم انجام پذیر است . البته فروش اینترنتی و آنلاین نیز که یک روش کاملا جا افتاده و پر طرفدار است از موفقیت خوبی برخوردار است و آمار فروش خوبی دارد.  

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند