فروش استثنایی غنچه گل محمدی کاشان در نمایندگی فروش ما هم اکنون صورت می گیرد. شما می توانید اصل ترین و خوش عطر و رنگ ترین نوع غنچه های گل محمدی اصل را از نمایندگی ما با مناسب ترین قیمت و بالاترین سطح از کیفیت خریداری نمایید و استفاده های مختلفی از این غنچه های بی نظیر ببرید‌.

فروش استثنایی غنچه گل محمدی کاشان

شناخت انواع گل محمدی کاشان

شناخت انواع گل محمدی کاشان انواع گل محمدی کاشان از بذرهای اصل و مقاوم و با ژنتیک و کروموزوم های میتوزی سالم تهیه شده اند و به دلیل آب و هوا و خاک مرغوب و حاصل خیز و مناسب این گیاه درختچه ای سالم ترین و خوش عطر ترین نوع گل های محمدی را می توان در این منطقه به عمل آورد.انواع بذرها و درختچه های گل محمدی کاشان این گیاه بسیار مقاوم بوده و اکثر شرایط آب و هوائی را به خوبی تحمل می‌کند ولی اصولاً مناطق باز و آفتابگیر با شب های نسبتاً خنک را ترجیح می‌دهد. نسبت به کم آبی مقاوم بوده و بسته به منطقه کشت شده بین ۷ تا ۱۵ روز یکبار در زمان گلدهی و ۲۰ تا ۳۰ روز یکبار در دیگر دوره‌های رشد آبیاری می‌شود.

در کاشان آبیاری انواع درختچه های گل محمدی ۵ تا ۱۰ مرتبه با دوره آبیاری ۱۲ تا ۵۰ روز مرسوم می‌باشد. خاکهای حاصلخیز شنی- رسی دارای بافت نسبتاً خشک که هوا را به خوبی از خود عبور دهد و دارای مقادیری مواد آلی پوسیده باشد و PH شش بهترین محیط رشد برای گل محمدی می‌باشد.

کاشت نهال‌های انواع کل های محمدی  معمولاً در اسفندماه در گودالهائی به عمق ۳۰ تا ۴۰ سانتی متر انجام می‌شود. عمده‌ترین روش کشت جوی و پشته با فواصل خطوط کشت حدود ۴ متر و فاصله نهال های حدود ۲ متر است. 

عملیات هرس بیشتر برای حذف شاخه‌های ضعیف و کنترل بیماری‌ها و آفات انجام می‌شود و در اکثر مناطق عمل هرس فرم دهی دیده می‌شود. معمولاً ۵ تا ۶ سال بعد از کاشت درختچه‌های گل محمدی راکف بر می‌کنند تا عمل جوان سازی گیاه انجام شود.

انواع گل محمدی کاشان از سال دوم بعد از کاشت شروع به گل دهی می‌کند و بیشترین محصول را در سال های ۳ و ۴ دارد ولی از سال ششم گل‌ها ریز شده و مقدار محصول نیز کم می‌شود. زمان برداشت انواع کل های محمدی کاشان  از اول اردیبهشت شروع شده و در بعضی مناطق گاهی تا آخر خرداد نیز ادامه می‌یابد 

گل محمدی کاشان از راه پاجوش، قلمه زدن، خوابانیدن و پیوندزدن و از طریق بذر (برای مصارف خاص) تکثیر می‌شود که در کاشان اکثراً به روش پاجوش است.

مهم‌ترین آفات انواع گل محمدی کاشان شته‌ها (خصوصاً شته گل سرخ) کنه‌ها، شپشک، کرم ساقه خوار و مهم‌ترین بیماری آن سفیدک می‌باشد. در کاشان سموم مصرفی برای کنترل آفات بیشتر گوزاتیون، مالاتیون و دیازینون و برای بیماری سفیدک سموم سولفوره می‌باشد.

فروشنده غنچه گل محمدی کاشان

فروشنده غنچه گل محمدی کاشان فروشنده غنچه گل محمدی کاشان کیفیتی شایسته و درجه یک و منحصر به فرد را در اختیار تمامی مشتریان عزیزش قرار می دهد. فروشنده غنچه گل محمدی کاشان مفتخر است با امکان حذف شدن کلیه واسطه ها و هزینه های اضافه بدون هیچ واسطه ای با شما مشتریان خوب ارتباط مستقیم برقرار نماید و اصل ترین و درجه یک ترین غنچه های گل های محمدی اعلا را به شما تقدیم نماید. هم اکنون با ما تماس بگیرید و سفارش دهید.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند