فروش عمده غنچه گل محمدی خشک

غنچه گل محمدی یا همان غنچه گل سرخ با عطر بی نظیر خود، به عنوان یکی از محبوب ترین گیاهانی دارویی شناخته می شود. 

این گل، از خانواده رز بوده و مهمترین فرآورده آن، گلاب است که همزمان با آغاز فصل برداشت آن، گلاب گیری نیز آغاز می گردد. 

خواص و کاربردهای این محصول بسیار زیاد بوده و به عنوان یک داروی طبیعی آرامش بخش، مورد استفاده قرار می گیرد. تاثیرات بی نظیری بر پوست و لطافت آن دارد. 

مصرف آن به صورت دمنوش، بسیار متداول است. این غنچه ها را به صورت خشک شده، عرضه می کنند تا ماندگاری بالایی داشته باشند.

بازار فروش غنچه گل محمدی عمده، همواره پر رونق است.

فروش عمده غنچه گل محمدی خشک

قطب صادراتی غنچه گل محمدی در کشور

قطب صادراتی غنچه گل محمدی در کشور چمن های گل محمدی، در سطح وسیعی از کشور، پرورش داده می شوند. به نحوی که به عنوان قطب صادراتی این محصول در کشور شناخته می شوند. کاشان یکی از این قطب ها می باشد. 

تولید این محصول، سبب اشتغال زایی افراد مختلف به صورت مستقیم و غیر مستقیم می شود. زیرا برای صادرات، اصولا این محصولات را فرآوری و خشک می کنند. برای خشک کردن، نیاز به تجهیزات و نیروی کاری متعددی می باشد. 

همچنین در بخش بسته بندی نیز، فرصت هایی جهت اشتغال فراهم می گردد. هر چند برداشت آن نیز به مدت یک الی دو ماه هم به درآمدزایی افراد زیادی منجر می شود.

کیفیت بالای غنچه گل محمدی تولید شده در کشور ما، سبب شده است که به راحتی بتواند در بازارهای بین المللی به رقابت بپردازد. این امر به ارزآوری زیادی برای کشور هم منجر شده و به توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی در این بخش کمک می کند. 

کشور های زیادی از جمله کشور های همسایه، از مشتریان عمده این محصول هستند. از این رو هم مرزهای زمینی برای این منظور به کار گرفته می شوند و هم از طریق مرزهای دریایی و هوایی این کار صورت می گیرد. 

کشور هایی که در زمینه طب سنتی و گیاهان دارویی، فعال هستند نیز تمایل زیادی به خرید غنچه گل محمدی دارند و برای تهیه انواع گیاهان دارویی ترکیبی از آن استفاده می کنند.

مرکز خرید غنچه گل محمدی عمده کیلویی

مرکز خرید غنچه گل محمدی عمده کیلویی این سایت به عنوان مرکز خرید غنچه گل محمدی کیلویی به صورت عمده، آن را در سراسر کشور عرضه می کند. 

بهره مندی از تخفیفات مختلف و قیمت های مناسب به سبب حذف واسطه های فروش، از مهمترین مزایای این خرید می باشد. 

البته قیمت خرید غنچه گل محمدی به کیفیت، نوع بسته بندی و میزان تقاضا هم بستگی دارد. در فصل برداشت به خاطر وفور محصول، عموما قیمت ها ارزان تر می باشند. 

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند