فروش غنچه گل محمدی تازه کیلویی کاشان

فروش غنچه گل محمدی تازه کیلویی کاشان می‌توانید به راحتی تهیه کنید زیرا می توانید آن را از طریق سایت ما ثبت سفارش کنید و آن را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید غنچه گل محمدی خواص بسیار زیادی برای بدن دارد و شما می توانید آن را به راحتی خریداری کنید. غنچه گل محمدی کاشان خواص بسیار زیادی دارد شما با خوردن مقدار بسیار کمی از این غنچه �‌توانید به تسکین دادن سردرد های خود برسید

فروش غنچه گل محمدی تازه کیلویی کاشان

بهترین شیوه خشک کردن غنچه گل محمدی

بهترین شیوه خشک کردن غنچه گل محمدی بهترین شیوه خشک کردن غنچه گل محمدی آن است که شما پس از شستشو و آن را در زیر نور آفتاب قرار دهید و به صورت حرفه ای آن را خشک کنید زیرا موجب می‌شود ویتامین هایی که در آن موجود است از بین نرود ولی در صورتی که غنچه گل محمدی را با دستگاههای صنعتی خشک میکنند مقداری رنگ آمیزی که در میشود که می توانید به راحتی تشخیص دهید که این گل چگونه خشک شده است ولی اگر آن را در زیر نور آفتاب خشک کنید رنگ آن همانند اولش است. ش

خرید عمده غنچه گل محمدی صادراتی کاشان

خرید عمده غنچه گل محمدی صادراتی کاشان خرید عمده غنچه گل محمدی صادراتی کاشان بسیار ارزان و مناطق موجب می شود تا شما عزیزان با تخفیفات ای که برای شما باعث شدند خریداری کنید. خرید غنچه گل محمدی بهتر است به صورت بسته بندی شده باشد زیرا از میکرو و بیماری ها جلوگیری می کند. 


                          


یک قاشق غذاخوری پر از برگ‌های گلمحمدی و یک قاشق چایخوری چای سبز را در یک قوری چینی کوچک ریخته ، آب جوش اضافه کنید . سپس صاف نمایید . فراموش نکنید برای دم کشیدن 5 تا 10 دقیقه زمان کافی است 

جهت رفع ترشحات سفید خانم ها

گاهی خانم‌ها دچار عارضه‌ای می‌شوند که ترشحات مایع سفید به مقدار زیاد از آن‌ها دفع می‌شود ؛ برای معالجه‌ی این عارضه خانم‌ها باید پانزده تا سی گرم گل محمدی را در یک لیتر آب جوش دم کنند و روزی سه فنجان از آن را قبل از غذا مصرف کنند .

جهت تقویت معده

دم کرده‌ی گلبرگ‌ها گل محمدی به مقداری که در بالا شرح دادیم ، برای کسانی که معده‌شان ضعیف و همچنین کسانی که مزاجا ضعیف هستند و نمی‌توانند در مقابل معالجات سخت و طولانی مقاومت کنند مفید است و مصرف آن تجویز شده است .

جهت درمان آنژین و گلو درد

کاسنی که مبتلا به این بیماری‌ها هستند باید سی گرم گل محمدی را در یک لیتر آب (پنج دقیقه بجوشانند و پنج دقیقه دم کند و با آن قرقره کنند) بهبود محسوسی در حالت بیماری خود احساس خواهند کرد .

شربت عسلی گل محمدی

برای معالجه‌ی آنژین شربت عسلی گل محمدی را توصیه کرده‌اند که طرز تهیه آن چنین است : یک چهارم لیتر آب را به جوش بیاورید وقتی به جوش آمد آن را روی آتش بردارید و صد گرم گل محمدی را در آن بریزید و 24 ساعت بگذارید دم بکشد ، بعد آن را صاف کنید و صد و پنجاه گرم عسل خالص طبیعی را به آن اضافه کنید و روی آتش ملایمی بگذارید و هم بزنید تا به شکل شربت سفتی قوام بیاید .

این شربت را باید در بطری ریخت و محفوظ نگه داشت و هر وقت عارضه‌ی آنژین پیش آمد کمی از آن را قرقره کرد .

موارد منع و احتیاط در مصرف

غنچه گل محمدی هیچ گونه منع مصرفی ندارد ولی از آن جایی گه ملینی ملایم است نباید در مصرف آن زیاده‌روی کرد.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند