فروش غنچه گل محمدی خشک

غنچه گل محمدی خشک یکی از گل های خوشبو و زیبا در کشورمان ایران است که علاوه بر معطر بودن خواص متفاوتی نیز دارد کشور ما در زمینه صادرات گل و غنچه گل سرخ فعالیت دارد و از شهرهایی که می‌توان آن را زادگاه گل سرخ نامید باید به شیراز و کرمان و کاشان اشاره کرد.

گل‌محمدی در شرایط سخت بسیار سازگار و مقاوم است و در بعضی از مناطق کشورمان این گل تنها به یک یا دو بار آبیاری احتیاج دارد. اما باید توجه داشت که آبیاری باید به صورت منظم انجام شود.

فروش غنچه گل محمدی خشک

معرفی بهترین غنچه گل محمدی خشک

معرفی بهترین غنچه گل محمدی خشک فروش غنچه محمدی خشک معمولا به صورت عمده در بازار به فروش می‌رسد دوم غنچه داراب شیراز و لاله زار کرمان از محبوبیت خاصی بین طرفداران گل محمدی برخوردار هستند.

دما در رشد و کیفیت محصول نقش مهمی دارد دمای مناسب برای غنچه دهی گل محمدی بین ۱۵ تا ۲۰ درجه سانتی گراد است اما درجه حرارت زیاد باعث می شود تا گل ها زودتر از زمان مناسب باز شوند و این امر باعث کاهش اسانس گل محمدی در معرض خطر قرار می‌دهد.

قیمت هر کیلو گل محمدی به چه عواملی بستگی دارد:

۱ کیفیت گیاه.

۲ درشتی و ریز بودن غنچه ها هرچقدر درشتر و یکدست تر باشد مشتری پسند تر میباشد.

۳ رنگ غنچه های سرخ رنگ یک یکنواخت قیمت بالاتری دارند.

۴ هرچقدر در خشک کردن گلها شرایط و استانداردهای لازم رعایت شده باشد قیمت هر کیلو گل محمدی خشک شده بالا تر خواهد بود.

گل محمدی گیاهی زینتی است که علاوه بر استفاده فراوان آن صنایع عطر و ادکلن خاص دارویی زیادی از جمله ضد ویروس hiv، آنتی باکتری، آنتی اکسیدان، ضد درد و آرام بخش برای آن گزارش شده است. همین امر باعث شده که خریداران و مصرف‌کنندگان گل محمدی روز به روز افزایش یابد از این رو نیاز به مراکز معتبر برای عرضه گل‌محمدی با کیفیت و ارگانیک و بدون واسطه و با قیمتی مناسب بیش از پیش احساس می‌شود

توزیع غنچه گل محمدی خشک

توزیع غنچه گل محمدی خشک

امروز هم علاوه بر تامین بخش قابل توجهی از نیازهای داخل صادرات غنچه گل محمدی را نیز با جدیت دنبال می‌کنیم و به دنبال ارتقاء جایگاه خود در سطح منطقه و چه بسا سطح جهان هستیم

برخی از فروشندگان توزیع غنچه خشک را به صورت کیلویی عرضه می‌کنند.

به دلیل وجود محصولات بی کیفیت در بازار توصیه ما به شما این است که این محصول از افراد و یا مراکز معتبر خریداری کنیم تا دچار خسارت نشویم.

امروزه در شرایط کنونی کرونا توصیه می شود نیاز هاو خواسته های خود را به صورت آنلاین در مراکز و فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند