فروش غنچه گل محمدی در بازار تهران

گل محمدی یکی از پر طرفدارترین گل هایی است که در نقاطی از کشور ما پرورش داده می شود و دارای خواص درمانی زیادی است. این گل بسیار خوش رنگ و خوش بو می باشد و در فرآوری های بسیاری از آن استفاده می شود. فروش غنچه گل محمدی تهران، بیشتر از طریق سایت های اینترنتی صورت می گیرد که بسیار به صرفه می باشد و خریدار می تواند کالا را درب منزل با صرف هزینه کمتر و بدون اتلاف زمان تحویل بگیرد.

فروش غنچه گل محمدی در بازار تهران

بررسی نقاط ضعف در فروش غنچه گل محمدی گلستان

بررسی نقاط ضعف در فروش غنچه گل محمدی گلستان غنچه گل محمدی بسیار خوش بو می باشد و با استشمام آن، مغز انسان آرامش می یابد یعنی گل محمدی خاصیت آرام بخش بودن دارد. هم چنین برای درمان استرس، افسردگی و مشکلات اعصاب و روان از آن استفاده می کنند.

کارشناسان در بررسی نقاط ضعف در فروش غنچه گل محمدی گلستان نکاتی را بررسی کرده اند از جمله:

  • نبود تبلیغات لازم
  • نبود برند سازی
  • کیفیت پایین
  • بوی کم
  • رنگ کم و جنس متفاوت گل محمدی

که همه این موارد جزو نکات ضعف بوده بر فروش آن تاثیر گذار است، معمولا مردم همه به خرید گل های با کیفیت روی می آورند. از گل محمدی در صنایع مختلف تولید مواد غذایی و صنعت گلاب سازی استفاده می شود. همچنین از این گل ها نوعی عطر تولید می شود که بسیار خوش بو می باشد و برای آرامش اعصاب مفید می باشد.

درخت گل محمدی دارای خارهای زیادی است , هنگام چیدن این غنچه ها باید دقت شود که گل ها دارای تیغ نباشند زیرا وجود تیغ ها کیفیت آن را پایین می آورد. قبل از گل دادن بوته گل باید درخت را توسط سموم مخصوی آفت کشی کرد تا محصول آن با کیفیت تر باشد. غنچه گل محمدی در فصل بهار قبل از باز شدن کامل گل ها برداشت می شود.

فروش غنچه گل محمدی به قیمت عمده

فروش غنچه گل محمدی به قیمت عمده خریداران، غنچه گل محمدی عمده را از باغ های کشور انتخاب و خریداری می کنند و آن ها را در بسته های زیبا و شکیل بسته بندی می کنند. برای این کار باید دقت شود گل ها کاملا تمیز و فاقد هر گونه آلودگی و مواد زائد باشند.

گل هایی که به صورت بسته بندی به فروش می رسند باید علامت استاندارد روی آن ها حک شده باشد. تولید کننده ها می توانند به دو روش حضوری و غیر حضوری گل ها را به فروش برسانند.

در روش حضوری کالا ها توسط فروشگاه های معتبر عرضه می شوند، در این روش به دلیل وجود واسطه هایی که در فروش آن دخالت دارند، قیمت گران تر می باشد و این واسطه ها سود خود را از مشتریان می گیرند.

در روش غیر حضوری، تولید کننده ها می توانند از طریق فضای مجازی اقدام به معرفی و فروش کالای خود کنند. در این روش هیچ واسطه ای وجود ندارد، در نتیجه قیمت غنچه گل محمدی ارزان تر می باشد.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند