فروش غنچه گل محمدی صادراتی کاشان

از آن جا که گل محمدی از گل های معطر و زیبا در میان مردم ایران دارای شهرت و محبوبیت خاصی است می توان گفت یکی از مرغوب ترین غنچه گل محمدی صادراتی را این کشور تولید و به سر تا سر این کره خاکی ارسال می کند.

زیستگاه این گل بیشتر در کشورهای ایران، ترکیه، بلغارستان و افغانستان می باشد.

فروش غنچه گل محمدی صادراتی کاشان

از فواید غنچه گل محمدی چه می دانید؟

 از فواید غنچه گل محمدی چه می دانید؟

غنچه گل محمدی در شهر شیراز، کرمان و کاشان مورد کشت قرار گرفته و کشاورزان به دلیل کمبود آب از این گونه گل رز استقبال بی نظیری کرده اند.

از خواص گل محمدی می توان در درمان یبوست، چربی زدایی کبد، شفافیت پوست، ضد عفونت ادراری، ملین دستگاه گوارش، مقوی سیستم ایمنی بدن و آرام بخش اعصاب نام برد.

از دیگر فایده های پزشکی آن به درمان گلو درد، درد های شکم و رفع غم اشاره کرد.

مرکز خرید غنچه صادراتی گل محمدی اعلا

مرکز خرید غنچه صادراتی گل محمدی اعلا

غنچه گل محمدی از اردیبهشت تا اواخر تیر برداشت می شود باز شدن این گل در بازه زمانی ۲۰ تا۴۰ روز اتفاق می افتد.

این نوع گل دوام یک روزه دارد بنا بر این بهتر است قبل از طلوع آفتاب چیده شود تا از اسانس  و کم رنگ شدن آن کاسته نگردد.

غنچه گل محمدی اعلا را می توان در شهر کاشان مشاهده کرد چرا که تولید کنندگان آن برای ثابت نگه داشتن  خواص آن از تجربیات سنتی و مدرن با هم استفاده می کنند و فرآورده های گلاب و خشک شده آن را به بازار داخلی و خارجی صادر می کنند که صادرات توانسته نقش بزرگی در اقتصاد کشور داشته باشد و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

برای خشک کردن غنچه گل آن در معرض هوا و در سایه خشک می کنند و با بسته بندی به صورت عمده ارائه می دهند چرا که نفع فروش به صورت عمده هم نصیب تولید کنندگان و هم صادر کنندگان داخلی و خارجی می شود.

خرید غنچه گل محمدی بر اساس نیاز جامعه متغیر است به دلیل این که موارد مصرفی آن متفاوت است از جمله موارد مصرف می توان از آن به عنوان ادویه در صنایع غذایی استفاده کرد. این محصول جنبه دارویی نیز دارد گلاب به دست  آمده از تقطیر آن، بیشترین مصرف را در میان مشتریان داخلی و خارجی دارا می باشد

هر ساله در فصل برداشت، بازدید کنندگان داخلی و خارجی زیادی را  به خود جلب می کند و باعث ایجاد بازار فروش فصلی این محصول می شود.

آب و هوای گرم شهر های کویری ایران باعث شده همه ساله توریست های خارجی علاوه بر بازدید از کویر، در فصل رویش گل محمدی به این شهر ها هجوم آورده، بر تبلیغ و بازاریابی خارجی این محصول  بیفزاید و درآمد زایی برای سایر مشاغل این شهر ها ایجا کند.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند