در حال حاضر فروش ویژه غنچه گل محمدی کرمان در بالا ترین سطح‌ کیفیت و نازل ترین قیمت به صورت مستقیم و عمده امکان پذیر می باشد که این شیوه فروش باعث گردیده است که این محصول ارزان تر و مقرون به صرفه تر به دست مصرف کنندگان آن برسد. البته این  روش منافع فروشنده را هم در بر دارد که منجر به دایر بودن چرخه فروشگاه خود به طور دائم می شود.

فروش ویژه غنچه گل محمدی کرمان

مناسب ترین زمین برای کشت گل محمدی

مناسب ترین زمین برای کشت گل محمدی

گل محمدی از جمله گل های پر طرفدار و محبوب در سر تا سر جهان است که امروزه به دلیل خاصیت های غذایی و دارویی در صنایع مختلف به وفور استفاده می شود از همین جهت افراد زیادی در پی پرورش و کشت این گل بی نظیر و زیبا بر آمده اند.

معمولا تولید کنندگان گل محمدی برای بهره برداری از آن نیازمند فراهم نمودن مقدمات کشت آن هستند تا بتواند محصولی ارگانیک و طبیعی را به بازار ارائه دهند که از حداکثر کیفیت ممکن برخوردار است.

بنابراین اولین چیزی که باید فراهم کنند زمین مناسب برای کشت گل محمدی است که معمولا زمین هایی سنگلاخی و شن زار را انتخاب می کنند که به راحتی آب را جذب نموده و هم چنین در برابر تبخیر آب مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد.

البته بیشتر تولید کنندگان و کشاورزان این نوع گل معطر و زیبا به دلیل موقعیت خود که از کمبود آب کشاورزی رنج می برند به کشت این محصول مقاوم در برابر کم آبی رغبت نشان داده اند آنها از هر ترفندی در جهت بهره مندی از سود و درآمد حاصل از شغل خود استفاده ‌می کنند و معمولا گونه هایی را که‌ در فرآیند تولید خود به آب زیاد نیاز ندارند را انتخاب می کنند که شامل گل محمدی نیز می شود.

کارخانه بسته بندی غنچه گل محمدی کرمان

کارخانه بسته بندی غنچه گل محمدی کرمان

در حال حاضر کارخانه بسته‌بندی غنچه گل محمدی آن را در برترین کیفیت و نیز در حجم های متفاوت روانه بازار های مختلف می کند که از قیمت بسیار مناسبی بهره مند است.

شایان ذکر است که این کارخانه بنا بر درخواست و نیاز  مشتریان عمده خود آنها را در بسته های شیک و بازار پسند بسته بندی کرده و به طور مستقیم و در تناژ بالا روانه بازار های هدف می کند که بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر نسبت به خرده فروشی آن می باشد.

این کارخانه با هدف کسب سود و منفعت بیشتر اقدام به بازار یابی و تبلیغات گسترده در زمینه فعالیت خود کرده است که نقش به سزایی در میزان تقاضا و فروش این محصول دارد چرا که با افزایش میزان فروش چرخه تولیدی خود را همواره بر پا خواهد داشت.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند