قیمت روز غنچه گل محمدی اعلا با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن متفاوت می باشد. در ایران مناطق مختلفی هستند که به خاطر داشتن آب و هوای مرطوب و خاک حاصلخیز برای پرورش گل محمدی مناسب می باشند. گل محمدی که در این مناطق تولید می شود نسبت به نمونه های دیگر  مرغوب تر و ارزشمندتر می باشد. هر چه کیفیت برتر باشد قیمت ها هم بیشتر می باشند. برای اطلاع از قیمت انواع گل محمدی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. 

قیمت روز غنچه گل محمدی اعلا

مناسب ترین زمان برای برداشت محصول

مناسب ترین زمان برای برداشت محصول مناسب ترین زمان برای برداشت محصول اوایل بهار و ماه اردیبهشت می باشد. در بهار بیشتر گل ها رشد می کنند و باز می شوند و پایان اردیبهشت و اوایل خرداد محل برداشت و به اصطلاح عرق گیری است. غنچه گل محمدی بعد از برداشت به مراکز عرق گیری هدایت می شود و در آن جا به کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته عرق گیری شده و به بازار عرضه می شود. 

البته در بخش های مختلف با توجه به آب و هوای زمان برداشت و کاشت متفاوت است. برداشت محصول تا اوایل تیرماه ادامه دارد چون با گرم شدن هوا غنچه ها پژمرده می شوند و از بین می روند. برداشت غنچه گل محمدی به صورت گروهی و دسته جمعی انجام می پذیرد. در این روش چندین نفر از زن و مرد صبح زود به باغات می روند و این گل ها را چیده و داخل پارچه ها می ریزند. برداشت گل سرخ زمان بر می باشد. 

آشنایی با تولید کننده غنچه گل محمدی

آشنایی با تولید کننده غنچه گل محمدی آشنایی با تولید کننده غنچه گل محمدی از طریق این سایت انجام می پذیرد. تولید کنندگان زیادی در سراسر کشور هستند که با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به تولید و عرضه می کنند و جزء تولید کنندگان نمونه محسوب می شوند. این افراد با استفاده از تبحر و تجربه ای که دارند سالانه به برداشت صدها تن از این محصول از باغات خود اقدام می کنند و می توانند سود زیادی را به دست بیاورند. 

غنچه گل محمدی کارکردهای متفاوتی دارند. این محصول برای عرق گیری راهی کارخانه ها می شود و از  پودر شده ی آن برای عطاری ها فرستاده می شود. به علاوه این محصول به عنوان چاشنی به غذا اضافه می شود و می توان عطر و بوی ملایمی به غذاها بدهد. خواص این محصول هم زیاد است و برای انواع بیماری ها استفاده می شود. این محصول برای کسانی که افسردگی و ضعف اعصاب دارند مفید است و همچنین برای کسانی که یبوست دارند به صورت جوشانده استفاده می شود. 

این محصول مشتریان زیادی هم در خارج از کشور دارد. 

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند