قیمت غنچه گل محمدی ارگانیک 75 گرمی کرمان

گل محمدی یا همان گل سرخ از خانواده گل رز است که از گل برگهای آن گلاب و اسانس عطر و گلبرگ خشک جهت صنایع دارویی و لوازم آرایشی تهیه می شود. گل محمدی به دو رنگ صورتی و قرمز در همه جای سرزمین ایران حتی منازل یافت می شود. این گل هم زیبایی خاص خود را دارد و هم بوی آرامش بخش که موجب برتری آن نسبت به سایر گل ها شده است. در حال حاضر 15 استان کشور از جمله: اصفهان، فارس، کرمان و … در حوزه کشت و پرورش گل محمدی فعالیت دارند. زمان باز شدن گل ها از اردیبهشت تا تیرماه می باشد. امروزه از غنچه های گل محمدی در دم کردن چای جهت آرامش اعصاب و قلب و سر درد استفاده می شود. غنچه گل محمدی 75 گرمی ارگانیک که محصول کرمان است با قیمت مناسب در سراسر عطاری ها و فروشگاه های کشور یافت می شود.

قیمت غنچه گل محمدی ارگانیک 75 گرمی کرمان

گل محمدی عامل رونق مناطق کویری ایران

گل محمدی عامل رونق مناطق کویری ایران گل محمدی عامل رونق مناطق کویری ایران است چرا که این درختچه مناسب اقلیم خشک و نیمه خشک که تابستان های گرم و زمستان های سرد دارد می باشد. بعضی از باغداران در موسم غنچه دهی گل محمدی قرمز آنها را می چینند و برای مصارف روزانه مردم وارد بازار می کنند. غنچه گل محمدی خشک شده ( میوه گل محمدی ) باید در شیشه در بسته نگهداری شود تا عطر و بوی خود ر ا حفظ کند و در موقع استفاده اثر درمانی خود را داشته باشد. نکته قابل توجه اینکه استفاده از گل محمدی هیچ گونه عوارضی ندارد و زیاده روی در استفاده از آن موجب ایجاد مشکل در فرد نمی شود. بیماریهایی که برای درمان آنها دمنوش گل محمدی توصیه می شود عبارت اند از: یبوست، لاغری، ریزش مو و …. است. 

خرید غنچه گل محمدی ارگانیک 75 گرمی خشک

خرید غنچه گل محمدی ارگانیک 75 گرمی خشک وقتی به عطاری ها و فروشگاه ها برای خرید غنچه گل محمدی مراجعه می کنیم می بینیم که این محصول در بسته بندی های 75 گرمی تا 1000 گرمی وجود دارد. علاوه بر این مکان های ذکر شده می توان غنچه گل محمدی را به صورت غیر حضوری که همان خرید اینترنتی است در وزن های مختلف و با کیفیت بالا در شهرستان های مبدا تولید آن سفارش داده و در کمترین زمان ممکن تحویل گرفته و استفاده نمود. امروزه بیشتر کشورهای توسعه یافته جهان به علم سنتی رو آورده اند و کمتر از دارو های شیمیایی برای درمان بیماری ها استفاده می کنند. کشور ما ایران از دیرباز مهد طب سنتی بوده و پزشکان معروفی مانند ابوعلی سینا داشته است در حال حاضر چرا نباید از طب سنتی که همان استفاده از دمنوش گیاهان و گل های دارویی است استفاده کنیم و برای هر دردی به دکتر مراجعه داشته باشیم. 

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند