قیمت غنچه گل محمدی تازه با کیفیت در سال ۱۴۰۰

غنچه گل محمدی یکی از پر خاصیت ترین نمونه های گل در جهان است. که علاوه بر پر خاصیت بودن زیبایی چندانی به دسر ها می دهد و طعم مطبویی به چایی و دمنوش های دیگر می دهد و البته به تنهایی خود یک دم نوش بی نظیر است. قیمت غنچه گل محمدی تازه ۱۴۰۰ با کیفیت بالا بسته به شرایط بازار متفاوت است. همچنین نوع خرید (عمده یا جزیی) در قیمت محصول تاثیر بسیاری دارد.

قیمت غنچه گل محمدی تازه با کیفیت در سال ۱۴۰۰

بررسی غنچه گل محمدی درجه یک از نظر قیمت

بررسی غنچه گل محمدی درجه یک از نظر قیمت برسی غنچه گل محمدی درجه یک از نظر قیمت عموماً قیمت بالایی دارد. راه هایی که موجب می شود ما به کیفیت آن پی بریم عبارت هستند از: غنچه گل محمدی سالم باشد یعنی کرم خورده و شکسته نباشد. یک دست باشد رنگ صورتی خوش رنگی داشته باشد. دارای عطر و بوی بی مانندی باشد. دارای بسته بندی مناسب و بهداشتی باشد. رطوبت آن کاملاً گرفته شده باشد هر چه یکدستی باشد مشتری پسند تر است یعنی ریز و درشت آن مشخص باشد غنچه های خوش رنگ تر و یکدست مشتری های بیشتری دارند.

قیمت خرید هر کیلو غنچه گل محمدی در بازار تهران

قیمت خرید هر کیلو غنچه گل محمدی در بازار تهران قیمت هر کیلو غنچه گل محمدی در بازار تهران در طول سال ها تغییر زیادی کرده که عوامل مهمی در آن نقش داشته مثل کیفیت گل درشت و زیر بودن گل رنگ غنچه درجه خشک بود گل و محل که گل از آن برداشت می شود. گل محمدی یکی از با ارزش ترین گل های کاشته شده در کشورمون که صادرات بالایی دارد و از مهمترین شهر های تولید کننده ایران می باشد به آذربایجان غربی، ارومیه، خوی آزربایجان شرقی، داراب، کاشان، لایزنگان و مشهد اشاره کرد که خود آنها جز قطب گردشگری در ایران به حساب می آید.

گل محمد زینتی است و علاوه بر آن در فرآورده عطر و ادکلن و دارو درمانی هم از آن استفاده می شود و این خود بر روی قیمت این گیاه تاثیر بسیاری دارد. در حال حاظر این گیاه در ایران برای گلاب گیری و روغن ضروری کاشت می شود. روغن ضروری گل محمدی یکی از گران ترین روغن ها در جهان می باشد که مصارف زیادی هم دارد.

گل محمد بیشترین تاثیر درمانی در درد شکم و قفسه سینه، تقویت قلب آرامش بخش، درمان خونریزی قاعدگی، کاهش التهاب و مشکلات گوارشی و کاهش سر درد از جمله تاثیرات این گیاه است. این درخت عمر ۵۰ ساله دارد اما عمر مفید آن ۲۵ سال است از نظر اقتصادی عمر سود دادن این گیاه سه سال می باشد.

برای تکثیر این گل هم از قلمه و پا جوش استفاده می شود. تمام فرآورده های گل محمدی مانند غنچه گل پر گل محمد و گل بازش به صورت تازه و خشک شده همه جا موجود می باشد و به راحتی در دست مصرف کنند قرار می گیرد.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند