قیمت غنچه ی گل محمدی خشک در بازار

قیمت غنچه ی گل محمدی خشک در بازار به قیمت های متفاوتی عرضه می شود. اگر به دنبال با کیفیت ترین غنچه ی گل محمدی خشک به صورت عمده و بدون واسطه و خرید مستقیم هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که قیمت ها و محصولات گروه بازرگانی زر غنچه را مشاهده کنید تا یک خرید با صرفه و استثنایی را تجربه کنید.

قیمت غنچه ی گل محمدی خشک در بازار

بررسی تفاوت قیمت انواع غنچه گل محمدی در بازار تهران

بررسی تفاوت قیمت انواع غنچه گل محمدی در بازار تهران

غنچه گل رز دارای انواع زیادی است که محققین تاکنون آنها را در حدود 3000 نوع مختلف برشمرده اند. آنها معتقدند که این گل از چین آمده است اما گل رز دمشقی یا غنچه گل محمدی که یکی از گونه های گل رز است، اصالتاً ایرانی است و گفته می شود پس از حمله اسکندر مقدونی به امپراتوری ایران، این گل به اروپا منتقل شد. در ادامه به تمام فواید این گل مفید خواهیم پرداخت بنابراین با ما همراه باشید.

ظهور این گل در غرب اروپا به سال های 1254 تا 1276 برمی گردد و رابرت دی بری این گل را از دمشق به اروپا برد. به همین دلیل در اروپا به غنچه گل محمدی، رز دمشقی می گویند. گل محمدی دارای خاصیت ضد اچ آی وی، آرام بخش، خواب آور و ضد دیابت می باشد. اسید چرب غیراشباع داخل تراوش این گل به دندریت ها در سیستم عصبی شما کمک می کند. رومیان باستان این گل را می‌شناختند و از آن به عنوان دارو استفاده می‌کردند. همچنین ابن سینا که اولین بار از این گل تراوش کرده بود، از آن برای درمان برخی بیماری‌ ها استفاده می‌کرد.

فواید پزشکی این نوع گل سال ها پیش کشف و اثبات شده است و این روزها پزشکان از آن برای درمان بیماری ها استفاده می کنند.

  1. چای این گل برای کاهش درد پریود زنان بسیار مفید است.
  2. سیستم ایمنی بدن ما را تقویت خواهد کرد.
  3. ریه ها را تقویت می کند.
  4. عصاره این گل سرشار از آنتی اکسیدان بوده و خواص سرطان زایی زیادی دارد.
  5. چای جوانه گل محمدی علائم آنفولانزا را متوقف می کند.
  6. می توانید گلوی خود را با دمنوش غنچه گل محمدی پاک کنید.
  7. چای تهیه شده از این گل بوی بد دهان را پاک می کند.
  8. می تواند سیستم عصبی شما را آرام کند.
  9. ضد تب است.
  10. چای این گل از نفخ جلوگیری می کند.
  11. تقویت کننده ریه، کلیه و تپش قلب است.

لیست به روز ترین قیمت غنچه گل محمدی قرمز

لیست به روز ترین قیمت غنچه گل محمدی قرمز این مجموعه به عنوان مرکز پخش انواع غنچه گل محمدی قرمز به صورت آنلاین و عمده به سراسر کشور و صادرات به کشورهای اروپایی و آسیایی با نازل ترین قیمت روز مشغول به فعالیت می باشد. برای مشاهده انواع غنچه گل محمدی قرمز و لیست به روز قیمت های آن به وب سایت گروه بازرگانی زر غنچه مراجعه نماید.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند