مراکز پخش غنچه گل محمدی ارزان

غنچه گل محمدی ارزان را می توان از مراکز معتبر پرورش و پخش گل محمدی تهیه کرد. غنچه گل محمدی اعلا در مزارع پرورش گل کشورمان به روش های طبیعی پرورش داده می شود و مشتریان خارجی بسیاری خواهان خرید آن هستند. این محصول عمدتا به شکل خشک شده و برای استفاده در دمنوش ها کاربرد دارد.

مراکز پخش غنچه گل محمدی ارزان

راهنمای انتخاب غنچه گل محمدی

راهنمای انتخاب غنچه گل محمدی گل محمدی یکی از انواع گل رز است و با توجه به مقاوم و سرسخت بودن این گل، در بخش های زیادی از کشورمان پرورش داده می شود. مناطق سرد و خشک بهترین مکان برای پرورش گل محمدی در کشومان هستند. در چنین مناطقی، گل محمدی کمتر در معرض انواع آفات قرار می گیرد و باغدار می تواند بدون استفاده از هرگونه کود شیمیایی، محصولی کاملا ارگانیک پرورش دهد.

گل محمدی دارای رنگ های مختلفی از طیف صورتی و قرمز است. از این نوع گل، گلاب گرفته می شود و گلبرگ های خشک شده آن در صنایع دارویی، بهداشتی، آرایشی و عطرسازی کاربرد دارد. غنچه گل محمدی نیز به عنوان یک آرامبخش طبیعی بصورت خشک شده در بازار به فروش می رسد.

زمانیکه غنچه گل در آستانه شکفته شدن است، باغدار آن را چیده و پس از جدا کردن گلبرگ ها، آن را در سایه خشک می کند. غنچه گل محمدی به دلیل لطافت بالای گلبرگ ها نباید زیر تابش مستقیم خورشید قرار بگیرد، این کار موجب سوختن گلبرگ ها می شود.

غنچه ها پس از خشک شدن درون ظروف دربسته قرار می گیرند. غنچه گل محمدی را با توجه به رنگ، عطر و شکسته بودن گلبرگ ها درجه بندی می کنند. این محصول در آشپزی به عنوان یک طعم دهنده شناخته می شود. در برخی موارد جنبه تزئینی بر روی دسر، کیک و شیرینی دارد. اما مهمترین کاربرد غنچه گل محمدی، مصرف آن به شکل دمنوش است.

دمنوش گل محمدی آرام بخش می باشد و از بروز افسردگی پیشگیری می کند. عطر خوش گل محمدی اضطراب را از بین می برد و به ذهن آرامش می بخشد.

مشخصات غنچه گل محمدی باکیفیت

مشخصات غنچه گل محمدی باکیفیت غنچه گل محمدی مرغوب از باغاتی برداشت شده که در آن بوته های گل محمدی به بهترین شکل پرورش داده شده اند. باغبان زمان مناسب چیدن غنچه ها را به خوبی می داند و پیش از موعد این کار را انجام نمی دهد. همچنین وقتی غنچه گل آماده چیدن شود، نباید برای برداشت آن تعلل کرد زیرا عمر غنچه ها فقط یک روز است.

اگر در زمان طلایی برداشت غنچه گل محمدی این کار انجام نشود، غنچه پرپر شده و کیفیت خود را از دست می دهد. باتوجه به کشت بالای گل محمدی در کشور و بنا به شرایط آب و هوایی هر منطقه، دو نوع کشت بهاره و پاییزه برای غنچه گل محمدی وجود دارد.

گل های برداشت شده در فصل بهار عموما صورتی رنگ بوده، حال آنکه گل های پاییزه قرمزی بیشتری داشته و پررنگ تر هستند. در هر دو نوع برداشت، غنچه گل محمدی بسیار معطر و خوش بو است. وجود اختلاف دمای کم و متعادل میان روز و شب در مزارع پرورش گل، باعث خوش عطری بیشتر غنچه ها می شود.

از غنچه گل محمدی باکیفیت، اسانس مرغوبی به دست می آید. بیشتر کشورهای اروپایی مشتری پروپا قرص اسانس گل محمدی تولید شده در ایران هستند. جالب آنکه اگر گل محمدی زیر تابش مستقیم آفتاب رشد کرده باشد، اسانس با کیفیت پایین تری دارد. بهترین اسانس گل محمدی از باغاتی که دارای سایه های طولانی مدت در طول روز هستند به دست می آید.

فواید مصرف غنچه گل محمدی

فواید مصرف غنچه گل محمدی غنچه گل محمدی خواص زیادی دارد که بخش عمده آن به حفظ آرامش و کنترل کننده بیماری های روحی مربوط می شود. اگر غنچه گل بصورت دمنوش مصرف شود دارای فواید بیشماری خواهد بود که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

1. کاهش استرس و اضطراب: نوشیدن دمنوش گل محمدی به کاهش پرخاشگری و افسردگی کمک می کند.

2. درمان تپش قلب: خواص ویژه غنچه گل محمدی به باز شدن عروق بسته قلب کمک می کند.

3. درمان و بهبود آلزایمر: تحقیقات دانشمندان ثابت کرده است گل محمدی خاصیت ضد فراموشی دارد و تقویت کننده حافظه است.

4. کاهش دردهای قاعدگی: غنچه این گل انقباضات رحم را کاهش داده و درد در این ناحیه را برطرف می کند.

5. کمک به بهبود بیماری های پوستی: از ضماد غنچه گل محمدی برای درمان اگزما، سوختگی و دیگر ناراحتی های پوستی استفاده می شود.

6. دفع کننده سنگ کلیه

7. تقویت سیستم ایمنی بدن

8. پاکسازی کبد

9. کاهش وزن

10. درمان گلودرد

11. برطرف کردن عفونت ادراری

12. کمک به بهبود انواع عفونت

13. تقویت بینایی و سلامت چشم

14. درمان کننده اسهال خونی

15. پایین آورنده تب

فروش غنچه گل محمدی ارزان

فروش غنچه گل محمدی ارزان فروش غنچه گل محمدی در حجم انبوه، به طور مستقیم از باغات پرورش گل محمدی صورت می گیرد. خرید از تولیدکنندگان عمده تا حد چشمگیری قیمت محصول را کاهش می دهد. نوع بسته بندی غنچه گل در حجم انبوه و نحوه جابه جایی آن بر روی کیفیت غنچه گل ها تاثیر می گذارد.

غنچه گل های باکیفیت شکسته نیستند و به شکل پودر درنمی آیند. رنگ پریده نبوده و همچنان عطر دلنشین خود را حفظ کرده اند. باتوجه به تنوع شیوه های فروش محصولات اعم از حضوری و یا غیرحضوری، می توان غنچه گل ها را در کمترین زمان ممکن انتخاب و خریداری کرد.

گسترش سیستم های حمل و نقل جاده ای نیز کمک می کنند محصول خریداری شده در زمانی اندک و در صحت و سلامت کامل به دست مشتریان در سراسر کشور برسد. این روزها ثبت سفارش خرید از طریق سایت های معتبر اینترنتی رونق بیشتری گرفته است. مشتریان داخلی و خارجی قادر هستند تمامی مراحل خرید خود را بصورت آنلاین انجام دهند.

شهرت جهانی ایران در پرورش انواع گل به ویژه گل محمدی موجب شده است تمامی فرآورده های گل محمدی از جمله اسانس، غنچه خشک، گلاب، گلبرگ و … مشتریان خارجی زیادی داشته باشد. از محصولات گل محمدی در صنایع آرایشی، عطر سازی و زیبایی به شکل گسترده ای استفاده می شود.

برای آگاهی از قیمت غنچه گل و دیگر محصولات گل محمدی می توان به سایت های معتبر که در این حوزه فعالیت دارند مراجعه کرد. کارشناسان واحد فروش آماده ارائه مشاوره و راهنمایی درمورد سوالات خریداران هستند و آنها را برای انتخاب محصول مورد نظر یاری می دهند.

با خرید عمده غنچه گل محمدی می توان در دو بخش توزیع گسترده در میان فروشگاه های داخل کشور و یا صادرات کالا به کشورهای خارجی، فعالیت اقتصادی پرسودی را راه اندازی کرد.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند