مرکز توزیع غنچه معطر گل محمدی خشک ارگانیک

گل های محمدی دارای رایحه فوق العاده ای هستند که به صورت تازه و خشک شده قابل مصرف می باشند. غنچه معطر گل محمدی خشک ارگانیک بیشتر به صورت سنتی خشک می شود و به همین دلیل عطر و طعم و کیفیت خود را به خوبی حفظ می کند. این غنچه ماندگاری زیادی دارد و به صورت پودر در خوراکی ها هم مصرف می شود. توزیع این غنچه در اقصی نقاط کشور باعث شده تا در کمترین زمان و با کیفیت اولیه به دست مشتریان برسد.

مرکز توزیع غنچه معطر گل محمدی خشک ارگانیک

ویژگی غنچه معطر گل محمدی خشک ارگانیک

ویژگی غنچه معطر گل محمدی خشک ارگانیک تولید غنچه گل محمدی به صورت کاملا طبیعی باعث شده تا ویژگی های فوق العاده ای داشته باشد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • این غنچه دارای سایزی بزرگ بوده و به صورت کاملا رسیده از شاخه چیده می شود به همین دلیل بیشترین عطر و بو را دارد.
  • برگ های آن بسیار نازک و ظریف هستند و به خوبی خسک شده اند و هیچ گونه رطوبتی هم ندارند و شما می توانید به راحتی آنها را پودر کنید.
  • این غنچه ها با گذشت زمان عطر و بوی خوب خود را از دست نمی دهند و خواص خوراکی و درمانی زیادی هم دارند.
  • برخی افراد به دلیل بوی خوب از این غنچه داخل جانماز و یا صفحات قرآن استفاده می کنند.
  • پودر کردن و استفاده از این غنچه داخل خوراکی ها می تواند به تقویت بدن کمک زیادی کند.
  • از دیگر ویژگی ها می توان به ترد بودن برگ ها اشاره کرد که به راحتی از غنچه جدا می شوند و رنگی صورتی دارند.

قیمت غنچه معطر گل محمدی خشک ارگانیک

قیمت غنچه معطر گل محمدی خشک ارگانیک قیمت غنچه معطر گل محمدی در بازار متفاوت بوده و بر اساس سایز و کیفیت و اصل بودن آن مشخص می شود. قیمت این غنچه در بازار دچار نوسان است و نرخ ثابتی ندارد و شما می توانید قیمت های بروز را دراین سایت مشاهده کرده و مطابق با آنها خرید ایده آل خود را انجام دهید.

اتحادیه با تعیین قیمت سعی می کند تا از افرایش بی رویه قیمت ها جلوگیری کرده و بدین ترتیب ثبات خاصی به بازار ببخشد. تورم و شرایط حاکم بر بازار باعث شده تا طی سال های اخیر قیمت ها به طور قابل توجهی افزایش یابد که این امر بر بازار خرید و فروش تاثیر زیادی می گذارد.

هر چه سطح کیفی این غنچه زیبا بالاتر باشد مسلما نرخ بیشتری را هم به خود اختصاص می دهد. فروش آن به صورت عمده و جزیی مطابق با نیاز و مصرف مشتریان صورت می گیرد و به دلیل مناسب بودن نرخ عمده بیشتر مشتریان به این شیوه عرضه گرایش پیدا کرده اند تا بتوانند در هزینه ها صرفه جویی کنند.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند