مرکز خرید غنچه گل محمدی با خاصیت ضد تشنج

همانطور که میدانید از دیر باز گل محمدی بعنوان گلی خوشبو و با طراوت با خواص فراوان  مورد استفاده قرار میگیرد. با عرق‌گیری از غنچه گل محمدی در شهرهایی مثل کاشان و مشهد، گلاب ناب تهیه میشود. گلاب خالص و درجه یک خواص بسیار فراوانی دارد.

غنچه گل محمدی ضد تشنج و ضد آلرژی است و از آن برای درمان آلرژی استفاده میشود. مصرف خشک غنچه گل محمدی در ایران رایج است، بدین ترتیب که در بسیاری از دم نوش ها و دوغ ها استفاده میشود. میتوان گفت در سبد غذایی خانوار جایگاه یک گیاه خوشبو و یک چاشنی را دارد.

این گلبرگ های خوشبو و مفید برای افرادی که دچار بیماری صرع هستند و مرتبا دچار تشنج میشوند بسیار مفید میباشد و استفاده از دم نوش گل محمدی توصیه میشود زیرا این گیاه طبعی گرم دارد و باعث گرمی بدن میشود.

مرکز خرید غنچه گل محمدی با خاصیت ضد تشنج

تاثيرات ضد تشنج غنچه گل محمدی

تاثيرات ضد تشنج غنچه گل محمدی

خواص گل محمدی بیشمار است. از جمله در درمان آفت دهان، لطافت پوست، درمان قرمزی و التهاب پوست، آرامش بخش، ضد باکتری و میکروب، ضد افسردگی، شل کننده عضلات و برطرف کننده تیک های عصبی و ضد تشنج است.

دم کرده و جوشانده این گل جهت بهبود علائم تشنج استفاده میشود و در دراز مدت آثار تشنج را کاهش و از بین میبرد. این گیاه که طبعی گرم دارد باعث گرمی مغز میشود‌ و استرس و عصبانیت و سردی بدن را از بین میبرد از اینرو جهت درمان تشنج بکار میرود.

از تاثیرات ضد تشنج این گل بر افراد مبتلا به صرع در طب سنتی بسیار گفته شده است و استفاده از آن یکی از راههای درمان است.

در اینجا سعی شد به پاره ای از خواص این گیاه جادوئی اشاره شود‌ و کاربردهای فراوان این گیاه بی شمار است.

تولید غنچه گل محمدی خشک بسته بندی

تولید غنچه گل محمدی خشک بسته بندی

یکی از استانهای مهم و در واقع قطب تولید غنچه گل محمدی در ایران در استان کاشان است. در فصل اردیبهشت که زیبایی و جلوه گری این شهر بواسطه باغات زیبای گل محمدی دو چندان میشود، در گوشه گوشه شهر میتوان گلابگیری را تماشا کرد و در خانه های گلابگیران بروی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی باز است. البته غنچه گل محمدی خشک بصورت بسته بندی هم بفروش میرسد و خریداران خود را دارد. این گل زیبا و دیدنی با خواص شگفت انگیز در سایر شهرهای کاشان چون قمصر و نیاسر هم تولید میشود.

با اقامت در این شهرها میتوانید سحرگاه به دیدن برداشت غنچه های گل محمدی در باغات این شهرها بروید و برای وصف ناشدنی را تماشا کنید.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند