گل محمدی، گلی بسیار بسیار خوش بو و خوش رنگ است. از این گل زیبا استفاده‌ های زیادی می شود.

از برگ های ظریف و صورتی رنگ این گل، روغن گل محمدی و مهم تر و پر استفاده تر از آن، گلاب به دست می آید. همچنین از برگ های خشک شده آن در طعم دادن انواع غذاها یا به عنوان جوشانده استفاده می شود. 

در طب سنتی ایران از جایگاه مهمی برخوردار است. از نظر اقتصادی گیاهی با ارزش و دارای کاربردهای درمانی در پزشکی مدرن است. خاصیت ضد میکروبی، آنتی اکسیدانی، ضد درد، ضد التهاب، ضد دیابتی و ضد افسردگی آن تأیید شده است.

به طور سنتی این گلبرگ ها، برای درمان دردهای شکمی و قفسه سینه، تقویت قلب، خونریزی قاعدگی، مشکلات گوارشی و یبوست مورد استفاده قرار می گیرد.

این مرکز با ارائه غنچه گل محمدی عمده، در سراسر ایران و حتی صادرات آن به کشور های حوزه خلیج فارس، سعی کرده همواره بهترین و مرغوب ترین غنچه ها را به صورت کاملا بهداشتی عرضه نماید. 

مرکز خرید غنچه گل محمدی خشک عمده

چگونه غنچه گل محمدی را خشک می کنند؟

چگونه غنچه گل محمدی را خشک می کنند؟ گل های محمدی معمولا به رنگ سفید متمایل به صورتی و صورتی پررنگ هستند. این گل ها خواص و فواید زیادی دارند. سطح کشت تولید غنچه گل محمدی به صورت عمده و فراوان در ایران، در کاشان و شیراز است.

گلها را باید قبل از طلوع آفتاب با دست برداشت تا عطر بی نظیر آنها حفظ شود. اعضای هر خانواده در اوایل صبح در باغ گل جمع می شوند تا قبل از طلوع آفتاب غنچه های گل محمدی و گل‌های آن را جمع کنند.

در این زمان خاص سال، عطر گل سرخ در کل شهر پخش می شود. 

معمولا این گلبرگ و غنچه ها را به طور طبیعی خشک می کنند. 

تولید عمده غنچه گل محمدی کیلویی

تولید عمده غنچه گل محمدی کیلویی با استفاده از مرغوب ترین غنچه گل محمدی، و جمع آوری و بسته بندی آن به بهترین وجه ممکن، توانسته ایم این محصول منحصر به فرد را به صورت عمده تولید و عرضه کنیم. 

با توجه به استفاده های مفید و مختلف از آن؛ افتخار می کنیم که توانسته ایم غنچه گل محمدی کیلویی را در سراسر کشور عزیزمان، به مردم ارائه دهیم. تا مردم، شرکت ها و کارخانه های ایرانی بتوانند نیاز خود را به راحتی بر طرف نمایند. 

همچنین اگر خریدار عمده و یکجای این محصول هستید، یا نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد محصول ما دارید؛ می توانید به راحتی با شماره تلفن های نوشته شده در همین سایت تماس برقرار کرده، اطلاعات مورد نظر را کسب کرده و از شرایط و قیمت غنچه گل محمدی آگاه شوید. 

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند