مرکز صادرات غنچه گل محمدی اصل کاشان

مرکز صادرات غنچه گل محمدی اصل کاشان، مرغوب‌ترین گل محمدی را در بسته‌بندی‌های تجاری به کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی صادر می‌کند. گل محمدی از جمله گل‌هایی است که در تولید انواع اسانس، دمنوش، داروهای گیاهی و عطر مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجا که ایران از مهمترین تولیدکنندگان این گل است، صادرات این محصول توسط کشور ما انجام می‌پذیرد. 

مرکز صادرات غنچه گل محمدی اصل کاشان

خواص گل محمدی برای عفونت زنان

خواص گل محمدی برای عفونت زنان

 گل محمدی از جمله داروهای گیاهی است که دارای خواص متعددی است. علاوه بر فوائد این گل برای تقویت پوست و مو، فرآورده‌های حاصل از این گل در درمان بیماری‌های کبدی، چاقی مفرط و سردردهای عصبی بسیار مؤثر هستند. 

یکی از مهمترین خواص گل محمدی در درمان انواع عفونت‌ها مانند عفونت دستگاه ادراری و عفونت زنان است. گل محمدی با تقویت سیستم ایمنی بدن از بروز انواع این عفونت‌ها جلوگیری می‌کند. این گل حاوی ویتامین‌های گروه B و ویتامین K است که موجب افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن می‌شوند و در نتیجه از عفونت ممانعت می‌کند.

این گل که بومی کشور ماست علاوه بر استفاده به صورت خشک در انواع شربت‌ها و شیرینی‌ها، به صورت روغن، اسانس و دمنوش گیاهی نیز استفاده می‌شود. علاوه بر خواص ذکر شده برای گل محمدی در درمان عفونت زنان، این گل خواص دیگری نیز برای بانوان دارد.

پژوهش های علمی بر این امر صحه می‌گذارند که دمنوش و فرآورده‌های گل محمدی در درمان دردهای ناشی از قاعدگی و سندرم پیش از قاعدگی نیز مؤثر هستند و علاوه بر کاهش درد، موجب جلوگیری از افسردگی و بهبود سلامت روح و روان می‍شوند. 

فروش مستقیم غنچه گل محمدی اصل کاشان

فروش مستقیم غنچه گل محمدی اصل کاشان

فروش مستقیم غنچه گل محمدی اصل کاشان، در مراکز پخش و فروش مستقیم و مرکزصادرات گل محمدی، موجب شده ‌است که خریداران عمده و خانگی بتوانند محصولات مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه خریداری نمایند. 

گل محمدی دارای خواصی چون خواص ضد افسردگی، کمک به لاغری و کاهش استرس و اضطراب است و به دلیل عطر خوش برای تولید انواع عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود.

فروش گل محمدی در مرکز عرضه و فروش بی واسطه و مستقیم، به صورت عمده و جزئی صورت می‌پذیرد. شرکت پخش مستقیم این محصول، دارای ارتباط مستقیم با مزارع پرورش گل محمدی در شهرهای مطرح در زمینه تولید این گل هستند و به همین دلیل مرغوب‌ترین و با کیفیت ترین انواع گل محمدی را در معرض فروش قرار می‌دهند. تولیدات ایرانی در این حوزه علاوه بر تامین نیاز داخلی، به کشورهای مختلف برای تولید داروهای گیاهی و محصولات آرایشی و بهداشتی ارسال می‌شوند. 

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند