گل محمدی که به نام رز نیز شناخته می شود یکی از محبوب ترین و پر خاصیت ترین گل های جهان محسوب می شود و به واسطه زیبایی، عطر و رنگ ها متنوعش بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این گل که در واقع گونه ای از گل سرخ است کاربردها و مصارف زیادی دارد که از جمله آن ها می توانیم به استفاده از عطر و زیبایی آن به عنوان گل خشک و یا استفاده از دمنوش های گل خشک محمدی اشاره نماییم. از غنچه  این گل برای طراحی سفره عقد و تزئین انواع وسایل و حتی خوراکی ها استفاده می شود. غنچه گل محمدی کرمان یکی از پر فروش ترین ها در بازار می باشد.

مرکز فروش غنچه گل محمدی خشک تزئينی کرمان

مشخصات غنچه گل محمدی اعلا

مشخصات غنچه گل محمدی اعلا غنچه گل محمدی دارای موارد مصرف زیادی می باشد، این غنچه ها را در طراحی های داخلی منازل استفاده می کنند و همچنین در مراسم ها و جشن ها به عنوان بخشی از هنر گل آرایی به کار گرفته می شوند. و البته برای تزئین سفره و انواع غذا و دسر مانند شله زرد و حلوا از غنچه های کوچک گل محمدی استفاده می نمایند تا ظاهر زیبایی به ظرف و چیدمان آن غذا بدهند.

برای تهیه غنچه گل محمدی مرغوب و اعلاء باید به نکات ساده و مهمی توجه نمایید، برای مثال غنچه های گل باید دارای عطر و بوی مطلوب بوده که یکی از نشانه های کیفیت آن می باشد و نکته دیگر رنگ و شکل ظاهری آنها می باشد که دارای رنگ شفاف و به دور از هرگونه پوسیدگی و پژمردگی باشند.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه غنچه گل محمدی که خشک شده باید دارای عطر بوده و پژمرده نباشد، اما باید خاطر نشان کرد اگر گل ها را به شیوه مناسب خشک کنند، هم دارای رنگ خوبی هستند و هم ظاهر منسجم خود را حفظ نموده و معطر می باشند، درست مانند خشک کردن انواع میوه ها که در آن ویژگی های میوه حفظ می گردد.

بازار غنچه گل محمدی تازه لاله زار کرمان

بازار غنچه گل محمدی تازه لاله زار کرمان همان طور که اشاره کردیم غنچه گل محمدی بنا به موارد کاربرد آن به شکل غنچه های تازه و غنچه های خشک شده در بازار خرید و فروش عرضه می گردند. استان کرمان که به عنوان یکی از قطب های پرورش گل محمدی در انواع و گونه های مختلف آن شناخته می شود ، از بهترین بازار های فروش گل تازه در ایران است.

بازار غنچه گل محمدی تازه در لاله زار کرمان همیشه پر رونق بوده و همواره مشتریان زیادی از جای جای کشور داشته است.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند