مجموعه زر غنچه بزرگترین مرکز فروش غنچه گل محمدی صادراتی لاله زار محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان غنچه گل محمدی قرار می دهد.

مرکز فروش غنچه گل محمدی صادراتی لاله زار

غنچه گل محمدی تقویت کننده قلب

غنچه گل محمدی تقویت کننده قلب گل محمدی از جمله گلهایی است که علاوه بر عطر و رایحه دلپذیری که دارد به دلیل کیفیت بالای اسانس و خاصیت دارویی درمانی که دارد هر ساله پس از صادرات  سود چشمگیری را عاید کشاورزان بیشتر مناطق کشورمان می کند.

گل محمدی خاصیت درمانی و دارویی فراوانی دارد به طوری که این اسانس این گل را به عنوان گلاب  معجزه ای از دل طبیعت نامیده اند.

از جمله خواص دارویی گل محمدی به ویژه غنچه این گل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

غنچه گل محمدی در درمان تپش قلب، باز کردن عروق بسته قلب، درمان پرولاپس دریچه میترال قلب تاثیر به سزایی دارد همچنین خاصیت ضد اسپاسم از دیگر کاربردهای گیاه دارویی گل محمدی می باشد. گل محمدی را می توان به صورت دمنوش و چای هم مورد استفاده قرار داد.

مصرف منظم چای گل محمدی علاوه بر اینکه به سم زدایی و پاکسازی بدن کمک می کند با تاثیر بر روی کبد صفرا باعث تمیزی و بهبود عملکرد این دو عضو از بدن نیز می شود. از دیگر خاصیت دارویی این گل می توان گفت این دارو ادرار آور است و به بهبود عملکرد کلیه ها نیز کمک می کند.

البته لازم به ذکر است که با یک بار مصرف گل محمدی نمیتوان از خواص بی نظیر این گیاه دارویی بهرمند شد بلکه باید به صورت منظم و طی یک دوره درمانی این نوشیدنی را مصرف کرد

بازار غنچه گل محمدی صادراتی کرمان

بازار غنچه گل محمدی صادراتی کرمان استان کرمان هم از جمله مناطقی است که سطح وسیعی از مزارع کشاورزی را به کاشت و صادرات غنچه گل محمدی اختصاص داده است. غنچه گل محمدی کرمان از محصولات با کیفیت برای صادرات این استان به شمار می رود.همچنین از جمله استان های شاخص در زمینه باغ گل به ویژه گل محمدی کشور می باشد و بازار غنچه گل محمدی در این استان رونق بسزایی دارد.

صادرات محصولات گل محمدی  از لاله زارهای استان کرمان اعم از غنچه گل محمدی گلاب و اسانس گل محمدی باعث شده هرساله سود زیادی عاید کشاورزان این منطقه شود که همین امر موجب رونق اقتصادی در کشورمان هم شده است.

به همین منظور شرکت بازرگانی زر غنچه با سالها سابقه در زمین صادرات غنچه گل محمدی گل محمدی و سایر محصولات مشابه فعالیت خود را در زمینه فروش این محصول به صورت عمده آغاز کرده است.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند