نرخ مصوب غنچه گل محمدی صادراتی

قیمت گل محمدی خشک در بازار ثابت نیست و بسته به نوع محصول و رنگ آن متغیر می باشد‌. نرخ مصوب غنچه گل محمدی صادراتی توسط تولید کنندگان بزرگ‌ این محصول و ناظران بازار تعیین می شود. تولید گل محمدی در ایران در اواسط اردیبهشت شروع شده و بعد از خشک کردن آن را روانه بازار می کنند. کیفیت گل و عطر آن و همچنین خشکسالی و بی آبی نیز روی میزان تولید و قیمت تاثیر می گذارد. این گل دارای خواص بی نظیری است.

نرخ مصوب غنچه گل محمدی صادراتی

چگونگی تهیه پودر غنچه گل محمدی

چگونگی تهیه پودر غنچه گل محمدی پودر غنچه گل محمدی خواص فوق‌العاده ای دارد. این گل را هم می توان به صورت درسته و هم پودر شده استفاده کرد. با استفاده از این پودر می توانید طعم متفاوتی را در غذاهای خود احساس کنید. چگونگی تهیه پودر غنچه گل محمدی نیز مهم است. در زمان های گذشته این گل را خشک ‌کرده و در وسیله ای به نام هاون می کوبیدند و از پودر آن برای تزیین دوغ یا ماست استفاده می کردند. اما امروزه انواع ماشین آلات در خدمت انسان درآمده تا بتواند کار را سریعتر و راحت تر انجام دهند.

استفاده از آسیاب های بزرگ و دستگاه های خرد کن در کارخانه ها باعث تولید هرچه بیشتر و بهتر این محصول شده است و پودر غنچه گل محمدی در بسته بندی های مناسب ریخته شده و روانه بازار می شود. برای پودر کردن این گل در منزل باید آن را داخل آسیاب برقی ریخته و پودر کنید و یا به روش سنتی آن را در هاون گذاشته و بکوبید تا نرم و یکدست شود. برای بهتر پودرشدن این‌ گل حتما باید کاملا خشک باشد. تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. خواص بی نظیر این گل را بعد از استفاده منظم احساس خواهید کرد.‌

خرید مستقیم غنچه گل محمدی

خرید مستقیم غنچه گل محمدی بهتر است برای خرید مستقیم غنچه گل محمدی با قیمت مناسب و کیفیت بالا آن را از خود کشاورز و یا از عمده فروشی ها خریداری و  استفاده کنید. چون به این ترتیب دست دلالها از این‌ محصول در بازار قطع می شود. بهترین کار برای خرید عمده، روش مستقیم و بدون واسطه است. یکی از عوامل گران شدن این محصول دست به دست شدن توسط دلال هاست که باعث بالا رفتن نرخ محصولات تولید شده می شوند.

ایران با پتانسیل بسیار زیادی که در زمینه تولید و پرورش این محصول دارد می تواند در صدر کشور های صادر کننده گل محمدی باشد. با سرمایه‌گذاری روی این گونه محصولات می توان به سود دهی بالایی رسید و همچنین باعث اشتغال زایی افراد زیادی در سطح کشور شد. 

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند