عرضه غنچه گل محمدی کیلویی ارزان قیمت هم اکنون در نمایندگی مستقیم فروش ما به سرتاسر نقاط کشور و جهان در حال ارسال است. این نمایندگی خوش عطر ترین و خوش رنگ ترین نوع گل محمدی دنیا را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در اختیار تمانی مشتریان قرار می دهد.خرید غنچه گل محمدی کیلویی با نهایی ترین کیفیت عطری را از طریق این راه ارتباطی می توانید هماهنگ نمایید‌.

نمایندگی فروش غنچه گل محمدی کیلویی

دلیل تنوع رنگی گل های محمدی

دلیل تنوع رنگی گل های محمدی دلیل تنوع رنگی گل های محمدی نژاد بذری، نوع آب و هوای محل رشد، نوع خاک و نحوه مراقبت آن می باشد.گل های محمدی براساس بهاره بودن یا پاییزه بودن گلبرگ های رنگی مختلفی دارند که در ادامه به آن اشاره می کنیم.همچنین از نظر زمان گلدهی نیز رنگ های بسیار مختلفی را به خود می گیرند.

انواع گل محمدی از نظر زمان گلدهی:

 گل محمدی  بهاره: این گروه از گل محمدی، دارای ویژگی های متفاوت و ظاهری می باشد. دارای گل های صورتی رنگ نیمه پر پر می باشد. این گروه در واقع بخش عمده ای از مزارع گل محمدی جهان به خصوص در ایران را شامل می شود و همان گل محمدی معروف است که توسط کشاورزان مورد کشت و کار قرار می گیرد.

  گل محمدی پاییزه: این دسته از گل محمدی به فرم درختچه ای گسترده می شوند گل ها به رنگ قرمز صورتی هستند که حالت خوشه ای باز دارند این گروه بیشتر خواستار مناطق با آفتاب زیاد و گرم هستند . زمان گلدهی این نوع درختچه ها بیشتر در اواخر تابستان و پاییز است بدین جهت گل محمدی پاییزه خوانده می شوند..

 علاوه بر این، گل محمدی نسبت به شرایط نامساعد محیطی ازقبیل شوری،سرما و فقر مواد غذایی خاک نیز سازگاری مناسبی دارد و رنگ گلبرگ هایش متفاوت است. با این حال، پاسخ این گیاه به حاصل‌خیزی خاک، آبیاری منظم و کود دهی، بسیار مثبت می باشد.

رطوبت نسبی مناسب، به تشکیل اسانس کمک می کند. بارندگی در زمان غنچه دهی، باعث خسارت به گل و کاهش محتویات اسانس و رنگ گلبرگ ها می شود.

دوره های آفتابی طولانی، گلدهی و رنگ آن  را تحریک می کند، اما وجود دوره های گرم و خشک در طول گلدهی، به سرعت محتویات اسانس را کم می کند. بادهای شدید، از لحاظ فیزیکی به گل صدمه زده و بادهای سرد، خشک و گرم باعث کاهش اسانس گل می شود.

فروش ویژه غنچه گل محمدی در سال جاری

فروش ویژه غنچه گل محمدی در سال جاری فروش ویژه غنچه گل محمدی در سال جاری در نمایندگی فروش ما با قیمت عالی و کیفیت منحصر به فرد صورت می گیرد. این گل های محمدی دارای رنگ عالی بوده و عطر فوق العاده بالایی دارند و همواره مورد تقاضای بالای مشتریان قرار می گیرند.هم اکنون سفارش دهید و از فروش ویژه غنچه گل محمدی در سال جاری که از طریق نمایندگی ما مهیا گردیده است بهره مند شوید.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند