کارخانه تولید پودر غنچه گل محمدی

ایران به دلیل دارا بودن شرایط آب و هوایی مناسب و خاک حاصل خیزی که دارد محیط خوبی را برای رشد انواع گل ها و گیاهان فراهم کرده است.

گل محمدی یکی از انواع این گل ها است که بیشتر از غنچه آن به صورت پودر شده برای مصارف دارویی و درمانی و به صورت دم نوش استفاده می شود.

شما می توانید برای خرید این محصول به این سایت که فروشنده محصولات کارخانه تولید پودر غنچه گل محمدی می باشد مراجعه کنید.

کارخانه تولید پودر غنچه گل محمدی

برداشت گل محمدی در کاشان

برداشت گل محمدی در کاشان اگر بخواهیم در زمینه ی برداشت گل محمدی در کاشان صحبت کنیم می توانیم به موارد و ویژگی های گفته شده در زیر اشاره داشته باشیم:

  1. غنچه گل های محمدی تقریبا از ۳۲ گلبرگ کوچک تشکیل می شوند که رنگ صورتی خیلی خوشرنگی دارند و زمان رویش آن ها هم در اوایل صبح می باشد.
  2. معمولا فصل برداشت این غنچه ها در اوایل فصل بهار و اردیبهشت ماه است که تا اواخر تیر ادامه دارد و آن ها را قبل از اینکه بزرگ شوند و به گل تبدیل شوند می چینند.
  3. میزان ماندگاری و دوام این غنچه ها بستگی به نوع نگهداری آن دارد که اگر به صورت تازه باشد تقریبا حدود ۳ تا ۴ روز سالم باقی می ماند ولی اگر به صورت خشک شده باشد مدل زمان ۶ ماه تا ۱ سال هم می توان از آن نگهداری کرد ولی بیشترین استفاده از این غنچه ها به صورت خشک شده و پودری می باشد.
  4. برداشت گل محمدی مراسم های خاص و ویژه ی خودش را دارد که همه ساله گردشگران و مسافران زیادی را به شهر کاشان می کشاند و مراسم گلاب گیری هم در این دوره زمانی انجام می شود.

 

قیمت بهترین پودر غنچه گل محمدی

قیمت بهترین پودر غنچه گل محمدی این روز ها به دلیل بالا رفتن و افزایش پیدا کردن میزان تقاضا برای تهیه و خرید بهترین پودر غنچه گل محمدی بر میزان تولید و برداشت این محصول و نیز بر تعداد تولید کنندگان آن روز به روز افزوده می شود تا آن ها بتوانند با تولید محصولات با کیفیت تر و بهتر و بیشتر پاسخ گوی نیاز بازار و مشتریان خود باشند.

قیمت بهترین پودر غنچه گل محمدی به عوامل و ویژگی های مختلفی بستگی دارد که به بعضی از آن ها در زیر اشاره شده است:

  1. درجه ی کیفیت و مرغوبیت محصول 
  2. نوع بسته بندی پودر گل محمدی
  3. تمیز و بهداشتی بودن پودر ها
  4. مقدار و میزان پودر گل محمدی که در داخل بسته بندی وجود دارد.
  5. تاریخ تولید و مصرف محصول
  6. برند و مارک شرکت تولید آن 

به طور کلی هرچه پودر حاصل شده درجه یک تر باشد و در بسته های شیک تر و متنوع تر نگهداری شود قیمت آن هم بیشتر و گرانتر می شود.

اشتراگ گذاری:

لطفا دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند